X
تبليغات

تصویر ثابت

گردابِ عاشقی
loading...
YourAds Here YourAds Here

گردابِ عاشقی

بازدید : 1
شنبه 5 شهريور 1401 زمان : 11:27

مطالبه مهريه در کرج

در کشور ايران زن و شوهر وقتي با هم ازدواج مي‌کنند، بر مبناي قوانين دين اسلام شوهر موظف است تا مبلغي را به همسرش جهت قصد ازدواج به او هديه کند. اگر زندگي مشترک برمبناي رضايت طرفين انجام گيرد معمولاً مهريه چيز ناچيزي تلقي مي‌شود و افراد زياد ديگر نگران مهريه نخواهند بود.

ولي با توجه به شرايط جامعه و مشکلاتي که وجود دارد به خصوص در شهرستان کرج، زنان زيادي به قصد مطالبه مهريه‌شان پرداخته‌اند، حال اين مورد مي‌تواند علتش شرايط مالي باشد و يا اين مي‌تواند علتش رضايت غير عقلاني طرفين هنگام ازدواج باشد. ما نيز مي‌خواهيم در اين بخش مطالبه مهريه در کرج را بررسي کنيم و جزيياتش را نيز مورد بررسي قرار دهيم پس تا آخر همراه ما باشيد.

مطالبه مهريه

مطالبه مهريه

انواع مهريه چه مي‌باشد؟

مهريه در قانون سه نوع مي‌باشد که شامل مهر المسمي و مهر المتعه و مهر المثل مي‌باشد. مهر المسمي، مهريه‌اي مي‌باشد که زوجين قبل از عقد در عقد نامه مقدارش را توافق مي‌کنند.

مهرالمتعه نيز به مهريه‌اي گفته مي‌شود اگر زوجين قبل از عقد مقدارش را مشخص نکنند و مرد همسرش را پيش از ازدواج طلاق دهد، آن مهريه‌اي که به دست زن مي‌رسد مهر المتمعه نام دارد.

و در آخر، مهر المثل به آن مهريه‌اي گفته مي‌شود که زن و مرد قبل از عقد مقدارش را مشخص نمي‌کنند ولي بعد از ازدواج آن مهريه به زن خود به خود تعلق دارد.با متوجه به مطالبه مهريه در کرج خيلي‌ها مهريه‌شان عندالمطالبه مي‌باشد يعني مرد اين مورد را قبول دارد که هر وقت زن درخواست مهريه کرد آن را به طور کامل پرداخت نمايد.

مطالبه مهريه در استان البرز چگونه انجام مي‌شود؟

در قوانين جديد به اجرا گذاشتن مهريه، زن مي‌تواند سند ازدواج اش را به دفتر مثل ثبت عقدش ارائه کند و از آنها بخواهد که يک مجوز اجراييه مهريه را صادر کنند.

در بخش‌هاي بعد زن بايد هزينه اجرايي مهريه را پرداخت نمايد که بعد از شوهر اين هزينه گرفته مي‌شود، در هنگام به اجرا گذاشتن مهريه در شهرستان کرج برخي ازا مواج شوهر مثل ماشين و يا موارد ارزشمند مثل ملک توقيف مي‌شود در اين صورت بايد مراحل زير نيز طي شود که به ترتيب عبارت‌اند از:

فرد بايد به دفترخانه محل ثبت عقد و ارائه قباله ازدواج در شهرستان کرج مراجعه نمايد.

حکم جلب شوهر براي به اجرا گذاشتن مهريه؟

اگر شوهر مهريه زنش را پرداخت نکند زن مي‌تواند بر مبناي قانون اجراي مهريه جهت مطالبه مهريه‌اش در شهرستان کرج حکم جلب شوهرش را از دادگاه بخواهد ولي اگر مهريه از سوي شوهر پرداخت نشود او به زندان مي افتد و تا وقتي که دادگاه پرونده اعسارش را بررسي کند در زندان خواهد ماند.

گرفتن وکيل در شهرستان کرج جهت مطالبه مهريه چه ارمغاني دارد؟

داشتن وکيل باعث مي‌شود که شما به عنوان يک زن مسير کمتري را جهت رفتن به دادگاه طي نماييد. وقتي در استان البرز مطالبه مهريه را درخواست کنيد، وکيل مي‌تواند کل مبلغ مهريه را از شوهر شما بگيرد بدون آن که نگراني خاصي براي شما به عنوان يک زن پيش بيايد.

داشتن وکيل جهت مطالبه مهريه در استان البرز باعث مي‌شود که مرد حتي فکر فرار به سرش نزد و تمامي قوانين نيز به سود شما خواهد بود، و اگر مرد حتي توان مالي جهت پرداخت مهريه نداشته باشد شما مي‌توانيد با توجه به قانون او را به زندان بيندازيد تا قاضي پروند مهريه شوهرتان پرونده‌اش را در سريع‌ترين زمان ممکن بررسي کند.

در صورتي که راه به جايي پيش نبريد، معمولاً در صورت لزوم به صورت توافقي مي‌توانيد با کمک وکيلتان در استان البرز طلاق بگيريد.

مطالبه مهريه در کرج

مطالبه مهريه در کرج

ويژگي هاي وکيل جهت مطالبه مهريه؟

معمولاً تمامي وکلايي که پرونده‌اي را قبول مي‌کنند بايد، تجربه کافي در اين زمينه داشته باشند، به عنوان مثال اگر پرونده قتل و يا موارد ديگري باشد بايد وکيل پرونده هم تخصص خوبي داشته باشد و هم تجربه کافي براي بررسي پرونده را نيز داشته باشد.

حال اگر موضوع پرونده مطالبه مهريه باشد و آن هم مطالبه مهريه در شهرستان کرج باشد، وکيل مورد نظر شما بايد تمامي قوانين مربوط به مهريه و ازدواج و طلاق را به خوبي بداند و حتي بايد بر تمامي راه‌هاي مربوط به گرفتن مهريه نيز تسلط داشته باشد تا شما بدون هيچ مشکلي بتوانيد از شوهرتان مهريه مورد نظرتان را مطالبه کنيد.

در چه مواردي مهريه به زن به هيچ عنوان تعلق نمي‌گيرد؟

اگر مرد وکيل خوبي داشته باشد در صورت اثبات سه مورد مي‌تواند از پرداخت مهريه معاف شود. اولين مورد باطل بودن عقد نکاح مي‌باشد. دومين مورد فسخ نکاح نام دارد، سومين مورد تعيين نکردن مقدار مهريه مي‌باشد و چهارمين مورد نيز فوت شدن زن را نيز در برمي‌گيرد.

بررسي نکات ديگر

معمولاً تمامي ازدواج‌ها بر مبناي توافق طرفين شکل مي‌گيرد، به طوري که مرد با والدينش وقتي به خواستگاري همسر آينده‌اش مي‌آيد تمامي موارد از جمله تعيين مقدار مهريه توسط خانواده زن و خانواده مرد شکل مي‌گيرد و در هنگام عقد و ازدواج نيز اين مقدار توسط طرفين به صورت تعيين شده ثبت مي‌شود، پس در صورتي که زوجين در زندگي مشکلي برايشان پيش بيايد پاي مسائل حقوقي نيز به وسط خواهد آمد.

نتيجه گيري

در اين مقاله ما مطالبه مهريه را بررسي کرديم و جزيياتش را نيز مورد بررسي قرار داديم. تمامي موارد در خصوص مطالبه مهريه در استان البرز نيز در اين مقاله بررسي شد.

منبع : https://heydarilawyer.com/مطالبه-مهريه-در-کرج/

بازدید : 2
پنجشنبه 3 شهريور 1401 زمان : 11:42

درب هاي فرفورژه تک

درب فرفورژه تک نفره. آيا به دنبال افزودن جذابيت، ظرافت و تجمل به خانه خود هستيد؟ فرفورژه آنلاين اينجاست تا به تحقق آن کمک کند. درب هاي فرفورژه تک ما کاملاً قابل تنظيم هستند تا تقريباً در هر ورودي خانه يا محل کار شما قرار بگيرند. درب هاي آهني فوق العاده ما از با کيفيت ترين مواد ساخته شده اند و در طيف گسترده اي از سبک ها موجود هستند. درهاي آهني ما نه تنها ظاهر خوبي دارند، بلکه يک لايه محافظ نيز به خانه شما اضافه مي کنند و از امنيت خانواده شما اطمينان مي دهند. از نمايشگاه ما واقع در فينيکس ديدن کنيد و خودتان درها را ببينيد. اگر از تعويض درب هاي چوبي خسته شده ايد، وقت آن رسيده است که درهاي ورودي آهني را در نظر بگيريد. اين درب ها را مي توان با کمک تيم طراحي متخصص ما به طور کامل سفارشي کرد تا مطابق با سليقه شخصي و خانه شما باشد. هنگامي که درب ساده را به درب هاي آهني تکي ارتقا مي دهيد، مي دانيد که با کيفيت ترين و بادوام ترين درب ها را در اطراف دريافت مي کنيد. شما آرامشي را که با ارتقاي امنيت شما حاصل مي شود را دوست خواهيد داشت.

مقرون به صرفه بودن محافظ درب

حفاظ درب روش موثرتر و مقرون به صرفه تري براي ايمن سازي درب نسبت به درب هاي استاندارد طوفاني امنيتي ارائه مي دهند. حفاظ ها را مي توان براي قرار دادن پنجره هاي روکش دار، کولر گازي، يا اطلاعات تبليغاتي و بازاريابي طراحي کرد. علاوه بر اين، ما مي توانيم به شما در اندازه گيري پنجره ها و درها کمک کنيم و اين حفاظ ها را براي نصب خودتان تهيه کنيد. اگر خودتان اين کار را انجام مي دهيد، ما مي توانيم کمک کنيم. ما با شما کار مي کنيم تا چيدمان و اندازه گيري ها را بدست آوريم و يک محافظ براي مطابقت با مشخصات شما مي سازيم. به طور کلي، تنها چيزي که نياز داريد يک متر، يک سطح و يک مته خانگي براي نصب حفاظ ها است.

نرده پله مدرن و فرفورژه

اگر به دنبال قطعات راه پله هستيد، به جاي درستي آمده ايد. ما خريد محصولات را مانند مونتاژ خود براي مشتريان آسان کرده ايم. نرده ها نبايد عمومي باشند. ما سبک هاي مختلفي را در اختيار مشتريان خود قرار داده ايم. چه به دنبال سنتي، نرده راه پله مدرن يا منحصر به فرد هستيد - ما همه چيز را داريم! به ياد داشته باشيد، ما مي توانيم سفارشات سفارشي را نيز انجام دهيم! شرکت فرفورژه آنلاين سفارشي داراي قسمت هاي زيادي از جمله کلاهک هاي پست تزئيني مي باشد. ما کلاه پست هرمي ، کلاه پست توپ و حتي کلاه آناناسي را حمل مي کنيم. اينها براي نرده هاي آهني تزئيني در فضاي باز و حتي براي دروازه هاي بيروني عالي به نظر مي رسند. ما قطعات راه پله فرفورژه زيادي براي فروش داريم، فقط کافي است از طريق وب سايت ما نگاهي بيندازيد و همه محصولات ما را با هم مقايسه کنيد و تصميم نهايي خود را بگيريد. براي هر گونه سوالي که ممکن است داشته باشيد، مي توانيد براي راهنمايي بيشتر با ما تماس بگيريد.

شرکت فرفورژه انلاين

فرفورژه آنلاين يکي از بزرگترين توليد کنندگان و توزيع کنندگان آهن فرفورژه، آهن زينتي، چدن، دروازه آلومينيومي، قطعات پله و لوازم جانبي در تهران است. براي بيش از 15 سال، ما خط گسترده اي از محصولات فرفورژه و آهن زينتي مانند نرده، طومار، نرده، توپ و ساير اقلام زينتي آهن و آلومينيوم را ارائه کرده ايم. محصولات ما که به زيبايي ساخته شده اند با بالاترين استانداردها در داخل کشور توليد مي شوند. ما به صورت آنلاين به هر نقطه از ايران ارسال مي کنيم.

همه چيز درباره فرفورژه

فرفورژه يک ماده قوي و بادوام است که هم کاربردي و هم زينتي است. در ايران ، فرفورژه و چدن بسيار رايج است. در بازديدي که اخيرا داشته ايم، نمونه هاي بسيار زيبايي را در بالکن ها و گالري هاي بناهاي تاريخي ديديم. ما به ‌ويژه از ساقه‌هاي ذرت فرفورژه، بلوط‌ها، برگ‌ها و گل‌هايي که نرده‌هاي ساختمان را زيبا مي‌کردند و شکوفايي معماري منحصربه ‌فردي را اضافه مي‌کردند، قدرداني کرديم. کلمه فرفورژه به معناي "کار کردن" است. اين يک فلز چکش خوار است، به دليل محتواي کربن کم. اين ماده که توسط ابزار کار مي شود و به طرح هاي تزئيني تبديل مي شود، يک ماده قوي، بادوام و سنگين است. به دليل ترکيب آن، آهن فرفورژه در مقايسه با ساير آهن ها بسيار کند زنگ مي زند. معمولاً از پوشش پودري براي کاهش تمايل آن به زنگ زدگي استفاده مي شود. علاوه بر اين، مي توانيد رنگ، روغن بذر کتان يا موم زنبور عسل را براي به تاخير انداختن هوازدگي اعمال کنيد.

https://list.ly/mistydarcie3/lists

https://www.bitsdujour.com/profiles/dusC3z

https://www.tetongravity.com/community/profile/MistyDarcie3/

https://www.mapleprimes.com/users/MistyDarcie3

https://www.intensedebate.com/people/MistyDarcie31

بازدید : 3
جمعه 28 مرداد 1401 زمان : 12:09

تخليه چاه چيست؟ وچرا انجام مي شود؟

تخليه چاه عملي است که در آن کليه مواد از ته چاه به صورت کامل خارج مي شوند. تا چاه باز سازي شود. شرکت ما کليه خدمات تخليه چاه نظير:تخليه چاه، تخليه چاه غرب تهران، تخليه چاه شرق تهران، تخليه چاه جنوب تهران،تخليه چاه شمال تهران و.. را به انجام مي رساند. مادر شرکتخود اين اطمينان را به شما مي دهيم که با انجام عمل تخليه چاه و لايروبي مشکل شما را برطرف کنيم.تخليه چاه معمولا زماني انجام مي شود چاه بازکني شرق تهران که شما نيازمند اين عمل باشيد و معمولا بعد از پر شدن چاه فاظلاب که معمولا باديدن بالا زدگي کف دسشويي و بوي نامطبوع همراه است ايجاد مي شود. ابته در بيشتر موارد عمل بالا زدگي گرفتگي لوله چاه فاظلاب است که در اين صورت شما نياز به لوله بازکن داريد.چاه فاظلاب بايد خيلي سريع تخليه شود وگرنه باعث خرابي چاه و خسارت به خانه مي شود.

تخليه چاه چگونه انجام ميشود؟

تخليه چاه توسط ماشين لجن کش و مکنده هاي آن انجام مي شود که باز هم به ماشين هاي داراي تخليه چاه يا لجن کش هاي 12 هزار ليتريو 6 هزار ليتري تقسيم بندي مي شوند. چاه بازکن ولايه روبي نيز مثل حمل انجام مي شود. اين نکته را هم بدانيد که ماشين تخليه چاه و لجن کش ها در واقع بايد مخزن بزرگ داشته باشند وتانکر هاي ماشين و تانکر هاي لجن کش رويش بايد بزرگ باشد. در شرکت ما هموارهاز ماشين هاي تخليه چاه بزرگ و بروز دنيا استفاده ميشود.

در تخليه چاه شرکت ما چه کارهايي انجام مي شود؟

 1. پيدا کردن محل چاه
 2. تعمير چاه کهنه وباز سازي چاه
 3. بازکردن درب چاه
 4. کول گذاري چاه و فاظلاب
 5. نصب دريچه بازديد فاظلاب
 6. بيرون آوردن گوشي و اشيا فلزي
 7. رفع نم حمام ساختمان
 8. تشخيص محل ترکيدگي لوله
 9. از بين بردن حشرات موزي
 10. تشخيص ترک خوردگي وتريکيدگي آب
 11. بلوک چيني دور چاه
 12. اتصال وو صل لوله فاضلاب
 13. اتصال چاه قديمي به چاه جديد
 14. لايه روبي چاه
 15. تبديل چاه کهنه به چاه نو
 16. ترميم چاه کهنه و ريزش کرده
 17. کول گذاري و جلوگيري از ريزش چاه
 18. نصب منحول وتخليه چاه منحول

حوادث ريزش چاه فاضلاب

لازم است بدانيد که بسياري از حوادث در تخليه چاه ناشي از بي دقتي ساکنين ساختمان ها است. لوله بازکن چنين حوادثي به اين دليل اتفاق مي افتد که مالک ساختمان اصلا وضعيت چاه را بررسي نکرده است. ودر صورت لزوم تخليه چاه به موقع را انجام نداده است. اگر تخليه چاه فاضلاب در زمان درست خودش انجام نشود،فاضلاب ديواره چاه را از بين مي برد وباعث نشست زمين هم مي شود.و در اين صورت شما مي بينيد که ديواره چاه از بين رفته وديگر نميتوان آن را ترميم کردجهت جلوگيري از چنين امر مهمي حتما بايدضمن رعايت نکات ايمني از يک متخصص براي رسيدگي به امر تخليه وبازسازي چاه کمک بگيريدو حتما به وضعيت چاه ها رسيدگي کنيد

تخليه مکانيزه چاه چيست و چگونه است؟

تخليه مکانيزه انواع چاه هاي فاضلابي همچون چاه جذبي و چاه سپتنيک در غرب و شمال و جنوب تهران به صورت کاملا تضميني توسط کارشناسان ما انجام مي شود.خدمات تخليه چاه توسط ما به صورت شبانه روزي است ودر اسرع وقت انجام مي گردد.حتي اگر درنيمه شب دچار مشکل گرفتگي فاظلاب و يا تخليه چاه شديد مي توانيد با ما تماس بگيريد.

وجود ابزار هاي قدرمتند وبروزدر شرکت ما باعث شده خدمات وسرويس ما به سرعت وبا بهترين کيفيت انجام شود،يکي از اين خدمات تخليه چاه است که ما آن را با بهترين دستگاه ها و همچنين با تجربه ترين تکنسين ها اين حوزه به انجام برسانيم.توجه داشته باشيد که حتما براي تخليه چاه از متخصصين با تجربه استفاده کنيد. چرا که اين امر بسيار حساس و مهم بوده و اگرآن شخصي که براي تخليه چاه شما به شما مراجعه مي کند از تخصص لازم برخوردار نباشد ممکن است خسارات جبران ناپذيري براي شما به وجود آيد

خوشبختانه متخصصان ما داراي تجربه کافي در اين زمينه هستند وبراي تخليه چاه از روش هاي علمي و حرفه اي استفاده مي کنند. که با استفاده از اين روش ها محل دقيق چاه را پيدا کرده وبا کمترين خرابي درب آن را باز کنند.همچنين کليه کارهاي بنايي را خود متخصصان ما انجام ميدهند وشما نياز به استخدام اوستا بنا نداريد.

در آخر بايد به شما بگويم که شرکت خدمات فني کيوان با بيش از 15 سال تجربه فعال در زمينه خدمات فني وتاسيساتي ساختمان همچون لوله بازکني،تخليه چاه و حفر چاه،رفع گرفتگي لوله،نصب توالت،تعويض کاسه توالت،ساخت سرويس بهداشتي،از بين بردن بوي بد فاضلاب وهزاران خدمت ديگر درخدمت شما عزيزان است.

بازدید : 4
سه شنبه 25 مرداد 1401 زمان : 9:23

سموم و جريمه هاي هرزنامه موتورهاي جستجو

هر كسي كه وارد حوزه بهينه‌سازي موتورهاي جستجو مي‌شود، احتمالاً با تاكتيك‌هاي مشكوك (معروف به «كلاه سياه») يا سموم، همانطور كه در جدول تناوبي عوامل سئو مي‌ناميم، مواجه مي‌شود.

اينها ميانبرها يا ترفندهايي هستند كه ممكن است براي تضمين رتبه بالا در روزگاري كه روشهاي موتورها بسيار كمتر پيچيده بود، كافي باشد. (حتي ممكن است الان كار كنند، حداقل تا زماني كه شما دستگير شويد.) توصيه مي كنيم از اين تاكتيك ها دور بمانيد، زيرا استفاده از آنها مي تواند منجر به جريمه يا محروميت شود.

مطمئن باشيد، اسپم كردن تصادفي يك موتور جستجو كار سختي است، و موتورها قبل از تصميم گيري در مورد اينكه آيا فردي مستحق مجازات شديد است يا خير، به سيگنال هاي مختلفي نگاه مي كنند. گفته شد، بياييد در مورد كارهايي كه نبايد انجام داد صحبت كنيم.

پنهان كاري

نمايش خزنده‌هاي سئو سايت چيزي متفاوت از آنچه كه به كاربران ارائه مي‌دهيد، "Cloaking" ناميده مي‌شود و به طور بالقوه مي‌تواند براي فريب كاربران براي بازديد از صفحات نامربوط يا مضر استفاده شود.

برخلاف برخي ديگر از سموم، پنهان كاري چيزي نيست كه به طور تصادفي اتفاق بيفتد - اين يك تلاش عمدي براي دستكاري نتايج جستجو است، و اگر در حال انجام آن گرفتار شويد، مي توانيد منتظر مجازات بسيار سنگيني باشيد.

در مود مشكلات جاوا اسكريپت چطور؟ Detlef Johnson از Search Engine Land مي گويد: «Cloaking به طور خاص بر خلاف دستورالعمل هاي گوگل است، اما اين دستورالعمل ها در حال حاضر به دليل جاوا اسكريپت مبهم هستند. "راه حل رندر سمت سرور (SSR) آن را فقط به صورت پويا و در هماهنگي با لكه بيني عنكبوت ارائه مي دهد. وقتي درخواستي را از Googlebot انجام مي‌دهيد، مي‌توانيد SSR را انجام دهيد، در حالي كه ساير درخواست‌ها به طور معمول رسيدگي مي‌شوند و اسكريپت‌ها را براي رندر در مرورگر تحويل مي‌دهند. از نظر فني، اين يك پنهان كاري است، اما گوگل به اين دليل كه از هدف آن آگاه است، نگاه ديگري دارد.

«تا زماني كه قصد شما مشكوك نباشد، مي‌توانيد اين كار را انجام دهيد و انتظار داشته باشيد كه تحريم نشويد. جانسون توضيح مي‌دهد كه وقتي محتوايي را براي عنكبوت‌ها رزرو مي‌كنيد كه به كاربران نمايش نمي‌دهيد، همه چيز شروع به عبور از خط مي‌كند.

براي اطلاعات بيشتر، به مقالات ما در مورد SEO: Cloaking and Doorway Pages مراجعه كنيد.

چاشني

ممكن است فرض كنيد كه هر چه تعداد دفعات بيشتري يك كلمه كليدي در يك صفحه نمايش داده شود، اصول سئو مرتبط‌تر صفحه را به عنوان پرس و جو در نظر مي‌گيرند. جواب منفي. درج كلمات كليدي بيشتر از آنچه كه طبيعي يا مفيد براي كاربران است، "پر كردن كلمات كليدي" ناميده مي شود. اين يكي از قديمي‌ترين تاكتيك‌هاي هرزنامه است و همچنان مي‌تواند شما را جريمه كند.

كلمات كليدي را بارها و بارها در سرفصل‌ها، كپي كردن، پاورقي‌ها - در هر جايي - تكرار نكنيد تا سعي كنيد رتبه خود را بهبود ببخشيد. هيچ فرمول جادويي براي فراواني كلمات كليدي وجود ندارد و چگالي كلمات كليدي يك افسانه است.

در عوض، بر روي هدف كاربر تمركز كنيد. اينكه يك كلمه كليدي فقط چند بار يا بيش از ده بار تكرار شود، اهميت بسيار كمتري نسبت به كيفيت محتواي شما و ارزشي كه براي مخاطبان شما ايجاد مي كند، است.

دزدي دريايي

از بين بردن مالكيت معنوي شخص ديگري - مقاله، آهنگ، گرافيك، عكس، ويديو و غيره - و به اشتراك گذاشتن آن به عنوان مالكيت شما غيرقانوني است. البته اين تنها دليل بد بودن آن براي سئو نيست: كاربران عموماً منبع اصلي محتوا را مي‌خواهند و موتورهاي جستجو مي‌خواهند آن را براي آنها فراهم كنند.

به‌روزرساني «Pirate» گوگل در سال 2012 سايت‌هايي را كه قانون كپي رايت را نقض مي‌كنند هدف گرفت. سايت‌ها مشمول درخواست‌هاي حذف قانون حق نسخه‌برداري هزاره ديجيتال (DCMA) هستند. سرقت ادبي يا ميزباني محتواي سرقت شده يا غيرقانوني مي تواند شما را از فهرست نتايج جستجو حذف كند. اگر مشكوك هستيد كه درخواست حذف DMCA عليه شما ثبت شده است، اعلان‌هاي كنسول جستجوي Google خود را بررسي كنيد.

طرح ها

جستجوي بك لينك يكي از جنبه هاي ضروري سئو است، اما زماني كه پول در ميان باشد قوانين تغيير مي كنند. پرداخت براي پيوندهايي كه ارزش ويژه پيوند را پاس مي‌كنند، دستورالعمل‌هاي Google و Bing را نقض مي‌كند، و انجام اين كار مي‌تواند عواقب بدي براي ديد ارگانيك شما داشته باشد.

جولي جويس، مدير عمليات Link Fish Media مي‌گويد: «ممكن است توسط گوگل جريمه يا تحريم شويد، و اين وضعيت خوب نيست. بسته به اينكه مشكل چقدر بد است، ممكن است از چند ماه تا چند سال طول بكشد تا به جايي كه بوديد برگرديد.

براي روشن بودن، مي‌توانيد براي قرار دادن يك بك لينك در وب‌سايت يك نهاد ديگر هزينه كنيد (همانطور كه در مورد تبليغات وجود دارد)، اما اين پيوندها نمي‌توانند ارزش لينك را ارسال كنند. پيوندهاي پولي بايد با ويژگي پيوند rel=“nofollow” يا rel=”sponsored” نشان داده شوند.

طرح‌ها فقط به خريد لينك‌ها محدود نمي‌شوند: خدمات ارسال مهمان در مقياس بزرگ با لنگرهاي مملو از كلمات كليدي، تبادل لينك، ارسال هرزنامه وبلاگ و ساير اقدامات غيرقانوني نيز ممكن است منجر به جريمه موتورهاي جستجو شود. نمونه‌هاي متعددي از برندهايي وجود دارد كه به دليل تلاش براي دستكاري الگوريتم‌هاي جستجو با استفاده از اين روش‌ها - حتي شامل خود گوگل - شكسته مي‌شوند. اگر تصميم گرفتيد قوانين Google را ناديده بگيريد، در صورت گرفتار شدن براي رحمت كمي آماده باشيد. و باور نكنيد كه برنامه هايي كه به شما مي گويند لينك هاي پولي آنها غيرقابل شناسايي هستند. آنها اينطور نيستند، به خصوص وقتي كه بسياري از افراد سردمدار توسط احمق ها اداره مي شوند.

خيلي بهتر است كه ببينيد رتبه شما به تدريج در طول زمان افزايش مي يابد تا اينكه از ميانبرها استفاده كنيد و مجبور شويد پس از يك پنالتي مسير خود را به عقب برگردانيد.

براي اطلاعات بيشتر، به مقالات ما در مورد لينك سازي: پيوندهاي پولي و ارسال هرزنامه SEO مراجعه كنيد.

پنهان شدن

صاحبان سايت هايي كه كلمات كليدي را در صفحات خود قرار مي دهند نيز ممكن است سعي كنند با پنهان كردن متن اين تلاش ها را پنهان كنند. خواه از طريق تطبيق رنگ فونت با پس‌زمينه، قرار دادن متن خارج از صفحه، كاهش اندازه فونت به صفر يا هر روش ديگري براي پنهان‌سازي، مخفي كردن متن نقض دستورالعمل‌هاي وبمستر گوگل است و مي‌تواند منجر به جريمه شود.

پيوندها همچنين ممكن است به گونه‌اي طراحي شوند كه براي كاربران نامرئي شوند، كاري كه برخي از صاحبان سايت ممكن است براي مبهم كردن بصري پيوندهاي پولي در حين تلاش براي ارسال ارزش لينك انجام دهند. به هر دليلي كه ممكن است داشته باشيد، پنهان كردن عناصر چيزي نيست كه كاربران از آن سود ببرند و بعيد است كه سئوي شما را بهبود بخشد.

با اين حال، موردي از محتواي قابل گسترش وجود دارد كه وقتي كاربر با آن ارتباط برقرار مي كند، خود را نشان مي دهد. براي مثال، قرار دادن ماوس روي پيوندي در مقاله ويكي‌پديا ممكن است اطلاعات بيشتري را نشان دهد.

محتواي قابل گسترش برخلاف سياست هاي موتورهاي جستجو نيست.

نفوذي

خواه اين مانع بينابيني باشد، سيل تبليغات يا هر عنصر مزاحم ديگري، وادار كردن بازديدكنندگان از حلقه ها براي يافتن آنچه به دنبال آن هستند بپرند، مي تواند به تجربه كاربري و همچنين ديد ارگانيك شما آسيب برساند.

اين نوع اقدامات بد كه اغلب در تلاش براي استخراج درآمد يا دستكاري معيارهاي سايت استفاده مي‌شوند، همان چيزي هستند كه الگوريتم صفحه‌بندي گوگل، كه به عنوان Update Top Heavy نيز شناخته مي‌شود، براي رفع آن ايجاد شده است.

خوب يا بد، در حال حاضر اطلاعات بينابيني بخشي رايج از تجربه كاربر تلفن همراه است. در سال 2017، گوگل جريمه بين‌المللي نفوذي تلفن همراه را براي منصرف كردن صاحبان سايت از سوء استفاده از چنين عناصري اعمال كرد.

اخيراً، گوگل دستورالعمل‌هاي ارزيابي كيفيت جستجوي خود را براي رسيدگي به سئو سايت به‌روزرساني كرده است، و بيان مي‌كند: «يك آگهي بازشو يا صفحه بينابيني با يك دكمه بسته واضح و با كاربرد آسان، خيلي حواس‌پرت كننده نيست، اگرچه ممكن است كاربر خوبي نباشد. تجربه. با اين حال، آگهي‌هايي كه به سختي بسته مي‌شوند و پيمايش‌هاي صفحه را دنبال مي‌كنند، يا صفحات بينابيني كه نياز به دانلود برنامه دارند، مي‌توانند واقعاً حواس‌تان را پرت كنند و استفاده از MC [محتواي اصلي] را دشوار كنند

همه مطالب بينابيني بدهي نيستند. اگر «مسئولانه استفاده شود»، مطالب بينابيني مربوط به تعهدات قانوني (مانند حفظ حريم خصوصي يا تأييد سن)، گفتگوهاي ورود به سيستم و ساير بنرهايي كه از «مقدار مناسبي از فضاي صفحه استفاده مي‌كنند و به راحتي قابل رد هستند» تحت تأثير جريمه بين‌افزاري مزاحم تلفن همراه Google قرار نمي‌گيرند.

]نكته حرفه اي[

صحبت‌هاي زيادي در مورد اينكه آيا CTR يك عامل رتبه‌بندي است؟ آيا زمان ماندن يك عامل رتبه‌بندي است؟» و اين امر باعث مي‌شود كه برخي از افراد سعي كنند زماني را كه افراد در صفحه مي‌گذرانند به‌طور مصنوعي افزايش دهند، اما به دلايل بد . . . بينابيني ها، اين يك راه، اساسا، براي تلف كردن وقت كاربران شماست. گاهي اوقات، ما برخي از صفحات را مي بينيم كه قرار نيست محتوا را به طور كامل بارگذاري كنند و سپس روي دكمه كليك مي كنيد و مي گويد: "اوه، يك لحظه صبر كنيد، زمان بارگذاري محتوا" است، گويي طول كشيده است. 10 ثانيه براي فراخواني يك پايگاه داده و ساخت محتوا.

اينها همه تاكتيك هايي هستند كه به وضوح براي افزايش مصنوعي زمان ماندن ساخته شده اند. به نظر مي رسد بسيار كوچك است زيرا اين فقط اتلاف وقت كاربران به خاطر تحقق يك افسانه شهري SEO است. اما همچنين براي كاربران [موتور جستجو] ما مضر است. بنابراين، اين چيزي است كه ما قطعاً به آن توصيه مي كنيم و اگر واقعاً توهين آميز باشد، اين حق را براي خود محفوظ مي داريم كه اقدامي انجام دهيم.» -فردريك دوبوت، مدير ارشد برنامه بينگ

بازدید : 4
سه شنبه 18 مرداد 1401 زمان : 21:50

حادثه هولناک در جاده اصفهان-نايين

حوالي ساعت ?? سه‌شنبه يک مورد حادثه تصادف پرايد با تريلي در جاده اصفهان-نايين محدوده ملا احمد ثاني به سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر اطلاع داده شد.
مهدي وليپور، رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر درباره جزئيات اين حادثه هولناک گفت: در پي دريافت اين گزارش بلافاصله دو تيم امداد و نجات از نزديکترين پايگاه امداد و نجات جاده‌اي استان اصفهان به محل حادثه واقع در جاده اصفهان-نايين اعزام شده و مشاهده کردند که يک دستگاه خودروي پرايد در حال حرکت ناگهان از مسير اصلي خود خارج شده و پس از برخورد با نيوجرسي ميانه راه وارد مسير مخالف شده و با يک دستگاه تريلي برخورد کرده است.سواري پرايد که به طور کامل زير تريلي رفته و له شده بود عوامل امداد و نجات جاده‌اي استان اصفهان با استفاده از تجهيزات مخصوص سعي کردند سرنشينان را از زير کابين بيرون بکشند و خودرو را نيز رها کنند اما با بيرون کشيدن سرنشينان خودرو که ? نفر بودند مشخص شد همگي به‌دليل شدت جراحات وارد شده و جان خود را از دست داده‌اند.
به گفته وليپور، ?جانباخته حادثه که سرنشينان پرايد بودند يک زوج ?? ساله و چهار فرزند دو، هفت، ?? و ??ساله آنان بودند و علت اين حادثه از سوي کارشناسان تصادفات پليس راه بررسي و اعلام خواهد شد.

منبع : https://mub.me/3RYm

https://setiathome.berkeley.edu/show_user.php?userid=11234118

https://independent.academia.edu/PasteJerin58

http://edu.fudanedu.uk/user/ednawise2/

http://fudanedu.uk/user/ednawise2/

http://jobs.ict-edu.uk/user/ednawise2/

http://ict-edu.uk/user/ednawise2/

https://my.carthage.edu/ICS/Academics/EXS/EXS_3070__UG16/RC_2017_UNDG-EXS_3070__UG16_-01/Announcements.jnz?portlet=Announcements&screen=View+Post&screenType=next&&Id=d98cd92c-d701-4faf-80d2-8d9b2d5e6917

https://ezproxy.cityu.edu.hk/login?url=https://khabarevije.ir/

http://entrance-exam.net/forum/members/ednawise2.html

http://history.lib.ntnu.edu.tw/wiki/index.php/%E4%BD%BF%E7%94%A8%E8%80%85:EdnaWise2

https://www.pubpub.org/user/edna-wise

https://bbs.pku.edu.cn/v2/jump-to.php?url=https://khabarevije.ir/

https://connect.nl.edu/NLU-Strategic-Plan-2011-2016/blog/Lists/Comments/AllComments.aspx

https://gitlab.bsc.es/EdnaWise2

https://kwafoo.coe.neu.edu:7788/git/EdnaWise2

https://tcgschool.edu.in/members/ednawise2/activity/

http://charma.uprm.edu/twiki/bin/view/Main/EdnaWise2

https://lwccareers.lindsey.edu/profiles/2924781-paste-jerin

https://mindvalley.kl.tis.edu.my/user/paste_jerin58

https://ams.ceu.edu/optimal/optimal.php?url=https://khabarevije.ir/

https://nowewyrazy.uw.edu.pl/profil/EdnaWise2

https://www.ottawaks.gov/profile/ednawise2/profile

بازدید : 6
شنبه 15 مرداد 1401 زمان : 17:45

استرچ پالت

شرکت ماشين سازي چمران با هدف تامين ماشين آلات صنايع بسته بندي و مشاوره در زمينه بسته بندي محصولات تاسيس گرديده است. و اکنون با بهره گيري از تجربه زياد موفق به ارائه ماشين آلات بسيار با کيفيت در اين عرصه گرديده است.

تعريف پالت :

پالت (pallet) يک وسيله تخت و روصاف است که از چوب، پلاستيک و يا فلز ساخته مي‌شود. که از آن جهت جابجايي بار و کالا به‌ وسيله تجهيزات انبارداري (مانند ليفتراک،جک پالت ها،استيکر برقي و …) به شيوه‌اي پايدار و ايمن استفاده مي شود . کالاها را بر روي آن قرار مي‌دهند و با تسمه‌هاي فلزي يا پوشش‌هاي پلاستيکي محکم کشش‌پذير (فيلم استرچ) به پالت بسته مي شوند. پالت ها با توجه به نوع محصولاتي که روي آنها گذاشته مي شود ساخته مي شوند. مثلا هرچه محصولات ذکر شده سنگين تر باشند ، تغييراتي را روي آن انجام مي دهند تا وزن بيشتري را تحمل نمايند و يا از جنس با استحکام بالاتري مي سازند.

دستگاه استرچ پالت دستگاهي براي بسته بندي محصولات بروي انواع پالت مي باشد . اين دستگاه بسيار مناسب براي کشيدن انواع فيلم مخصوص استرچ بر روي محصولات مختلف روي پالت مي باشد. از دستگاه استرچ پالت در کارخانجات صنعتي که داراي خطوط توليد بالا و نيازمند به حفاظت محصولات خود مي باشند، استفاده مي کنند.

کاربرد دستگاه استرچ پالت :

دستگاه استرچ پالت براي بسته بندي و سلفون کشي انواع پالت در ابعاد مختلف استفاده مي شود بطور مثال جهت بسته بندي پالت بشکه هاي ??? ليتري، پالت انواع بطري هاي آشاميدني، انواع رول هاي پارچه اي، فلزي، کابل، پالت کاشي پالت کتاب و از اين دست محصولات کاربرد دارد. مي توان به جاي استفاده از سيستم سلفون کشي از سيستم نايلون شيرينک و مشعل نيز استفاده نمود.

وظيفه دستگاه استرچ پالت :

بطور کلي وظيفه دستگاه استرچ پالت کشيدن فيلم استرچ به دور محصول مي باشند تا يک لايه نايلوني محافظ دور بسته مورد نظر ما را احاطه کند دستگاه استرچ پالت در مقايسه با ساير دستگاه هاي بسته بندي اين چنيني از نظر اقتصادي مقرون به صرفه تر بوده و به کمک آن مي توان انواع محصولات با اشکال و ابعاد گوناگون را به سادگي بسته بندي نمود . اغلب اين دستگاه ها توانايي تنظيم مقدار کشش فيلم استرچ را دارند. وظيفه شايان دستگاه استرچ پالت علاوه بر جلوگيري از گرد و غبار به محصول، محافظت از محصول مي باشد.

کاربرد دستگاه استرچ پالت :

?- بسته بندي انواع پالت کارتن با هر سايز ابعاد و اندازه

?- بسته بندي انواع بطري در تعداد بالا

?- بسته بندي همزمان چند کارتن بر روي پالت

?- مشخص بودن کالا از زير پوشش نايلون استرچ

مزاياي دستگاه استرچ پالت :

?- محافظت محصول از گرد و غبار

?- کمک به زيبايي محصول

?- سرعت بالا بسته بندي محصول

انواع دستگاه استرچ پالت به صورت زير دسته بندي مي شوند :

?- دستگاه استرچ پالت صفحه گردان

?- دستگاه استرچ پالت دروازه اي

?- دستگاه استرچ پالت مرغک دار

?- دستگاه استرچ پالت فرودگاهي

?- دستگاه ربات استرچ پالت

دستگاه استرچ پالت صفحه گردان :

روند کار دستگاه استرچ پالت صفحه گردان به اين صورت مي باشد که پالت محصول را برروي صفحه گردان دستگاه قرارداده و لبه ي نايلون استرچ را به يک قسمت از پالت متصل مي نماييم و سپس دستگاه استرچ پالت را استارت زده تا صفحه گردان شروع به چرخش کند و روند سلفون و استرچ کشي به دور پالت محصول انجام گيرد.

دستگاه استرچ پالت دروازه اي :

در دستگاه استرچ پالت دروازه اي، محصول توسط جک پالت يا ليفتراک بروي صفحه قرار گرفته و با چرخش صفحه دوار دستگاه استرچ پالت، سلفون به دور محصول پيچيده مي شود. کارکرد دستگاه استرچ پالت دروازه اي مشابه دستگاه استرچ پالت صفحه گردان مي باشد. از دستگاه استرچ پالت دروازه اي جهت بسته بندي محصولات حجيم با وزن بالا استفاده مي گردد.

دستگاه استرچ پالت مرغکدار :

روند کار دستگاه استرچ پالت مرغکدار همانند دستگاه هاي استرچ پالت فوق مي باشد با اين تفاوت که در بالاي دستگاه تکيه گاهي به صورت اهرم براي تثبيت و نگهداري پالت ها روي هم در قسمت فوقاني دستگاه تعبيه شده که از احتمال ريزش محصولات از روي پالت جلوگيري مي کند. اهرم فوقاني دستگاه را مرغک مي نامند.

دستگاه استرچ پالت فرودگاهي:

دستگاه استرچ پالت فرودگاهي همانطور که از اسم آن مشخص است کاربرد اساسي و اصلي در بخش سلفون کشي چمدان و ساک هاي مسافرتي داشته و بسته بندي مطمئن به دور از گرد و خاک و رطوبت را براي کاربران فراهم ساخته است. روند کار دستگاه استرچ پالت فرودگاهي همانند دستگاه هاي فوق مي باشد.

دستگاه ربات استرچ پالت :

در استرچ پالت رباتي دستگاه به صورت ربات به دور پالت مي چرخد و عمليات سلفون کشي را انجام مي دهد و نيازي به حمل و هدايت پالت توسط ليفتراک و جک پالت به سمت دستگاه استرچ پالت نمي باشد. با اين تفاوت که ربات استرچ پالت فرآيندي برعکس تمام استرچ پالت هاي نام برده دارد. دستگاه ربات استرچ پالت دستگاه مجهز به سنسور چشم الکترونيکي مي باشد که به صورت اتوماتيک به دور پالت مي چرخد. در دستگاه ربات استرچ پالت هيچ محدوديت وزني وجود ندارد. سرعت بالاي ربات استرچ پالت و سهولت کار و عدم جابجايي پالت از مزاياي اين نوع دستگاه مي باشد.

سلفون کش يا استرچ کش :

بطور کلي سلفون کش به دو نوع دستي و اتوماتيک تقسيم بندي مي گردد.

سلفون کش دستي (استرچ کش دستي) :

اين دستگاه جهت بسته بندي مواد غذايي با روکش سلفون مورد استفاده قرار مي گيرد. معمولا ظروف يکبار مصرف که حاوي مواد غذايي مي باشد را توسط اين دستگاه بسته بندي مي نمايند. از اين دستگاه جهت بسته بندي مواد غذايي همچون گوشت ، مرغ ، ماهي، سبزيجات ، قارچ، قارچ دکمه اي ميوه جات و … استفاده مي گردد. عمليات بسته بندي در اين دستگاه بصورت دستي بوده و توسط اپراتور به راحتي انجام مي پذيرد.

سيستم الکتريکي اين دستگاه به اين صورت است که صفحه الکتريکي آن به طور مداوم گرم مي باشد و داراي يه سيم برنده با ولتاژ پايين است که قبل از اينکه فيلم روي قسمت پاييني سيني بر روي صفحه داغ چسبيده شود، آن را برش مي دهد. دماي صفحه داغ اين دستگاه نيز قابل تنظيم مي باشد. سلفون ها در عرض هاي متفاوتي وجود دارند تا براي بسته بندي يا همان سلفون کشي محصولات مختلف از قبيل محصولات گوشتي، سبزيجات، ماهي ، ميوه و… مورد استفاده قرار بگيرند.

دستگاه سلفون کش دستي داراي دو غلطک جهت چرخيدن رول به روي دستگاه و يک تيغه حرارتي جهت برش سلفون و اتويي تفلوني جهت چسباندن و جمع شدن سلفون به ظرف مي باشد.

کاربرد دستگاه سلفون کش (استرچ کش اتوماتيک) :

کاربرد اين دستگاه بيشتر در سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، کافه ها ، فروشگاه هاي گوشت و پروتئيني، هايپر کارکتها، کارگاه ها و کارخانه هاي بسته بندي مي باشد.

سلفون کش اتوماتيک (استرچ کش اتوماتيک) :

در سلفون کش اتوماتيک بعد از قرار گرفتن ظرف حاوي محصول بروي کانواير موجود بروي دستگاه کليه عمليات پيچيدن فيلم سلفون غذايي به ظرف و برش و چسباندن به ظرف بصورت اتوماتيک توسط دستگاه انجام مي شود.

بازدید : 5
پنجشنبه 13 مرداد 1401 زمان : 22:42

کاشت نهال گردو يکساله

گردو درخت بلندي است. اگر نهال هاي يکساله را به درستي بکاريد، در يک سال گردو به 2-2.2 متر رشد مي کند. پرورش دهندگان انواع گردو با عملکرد بالا توليد کرده اند. دوره باردهي چنين آجيل در زمان طولاني است، آنها تا سپتامبر ميوه مي دهند. ميوه آنها بزرگتر از انواع گردوهاي معمولي است . به اين گونه درختان «آجيل غول پيکر» مي گويند. لازم نيست آجيل گودال را براي کاشت آماده کند. اگر گردو را در چاله اي بکاريد که نيمي از آن با هوموس يا فضولات گاو پوسيده پر شده است، آنگاه گونه غول پيکر بدتر ريشه مي دهد. مزيت فناوري کاشت انواع غول پيکر سهولت مراقبت از نهال ها پس از کاشت در زمين است. اگر اين فناوري کاشت را روي همه درختان گردو اعمال کنيد، انواع معمولي به خوبي ريشه خواهند داشت. روند کاشت و مراقبت از گردو يک ساله را در نظر بگيريد.

آماده سازي خاک و کاشت گردو

قبل از کاشت، لازم است خاک را با 1-1.5 سرنيزه با يک بيل حفر کنيد. اگر سايت شما تحت سلطه خاک رس يا لومي است، بايد پيت را به خاک اضافه کنيد. براي يک درخت 5-6 کيلوگرم ذغال سنگ نارس در خاک اضافه کنيد. تقريباً بايد يک دايره از تنه تشکيل شود، بنابراين خاک در شعاع 40-60 سانتي متر از محل فرود مورد نظر آماده مي شود. با کندن خاک، آن را هوادهي مي کنيد. پس از آماده سازي خاک، گردو بايد به درستي کاشته شود. نهال گردو را به دقت بررسي کنيد. نهال هاي يک ساله قبلاً قسمت هاي روي زمين و زير زمين را تشکيل داده اند. بر روي پوست درخت مي توانيد يک تقسيم واضح بين اين دو را ببينيد. پوسته قسمت زيرزميني قهوه اي يا قهوه اي تيره است. بالاي زمين - بورگوندي. کاشت نهال ها به گونه اي ضروري است که قسمت زير زميني کاملاً پوشيده از خاک باشد، يقه ريشه بايد در سطح زمين باشد. سپس نهال هاي گردو را به وفور آبياري مي کنند تا خاک به خوبي ته نشين شود، از رطوبت اشباع شود و روند رشد سيستم ريشه آغاز شود. حفظ رطوبت خاک در تنه ضروري است، خشکي طولاني مدت براي ريشه هاي جوان مضر است. دو ماه پس از کاشت، سر گردو بايد هرس شود. اين باعث تحريک رشد شاخه هاي جوان مي شود. بعد از سه ماه - شاخه مرکزي گردو را انتخاب کنيد. براي شکل دادن به آن، بايد نقاط رشد شاخه هاي رقيب را نيشگون بگيريد، سپس درخت از تمام مواد مغذي براي رشد رهبر استفاده مي کند

روش تکثير رويشي

تکثير از طريق قلمه نيز توسط بسياري از باغبانان ترجيح داده مي شود. براي بهبود خواص رقم موجود از روش پوشش گياهي استفاده مي شود. قلمه هاي مورد نياز براي پيوند از شاخساره هاي امسال که در سمت جنوب تنه به ارتفاع حداقل 5 متر است بريده مي شود و قبل از قلمه زدن بايد درخت را به خوبي آبياري کرد و خاک زير آن را حفر کرد. با استفاده از يک چاقوي تيز، چندين برش تيز دور دسته ايجاد کنيد و پس از آن به همراه يک سپر 3*2 سانتي متري که در وسط آن بايد کتيبه اي وجود داشته باشد، جدا مي شود. براي حفظ رطوبت، محل واکسيناسيون آينده بايد در فويل پيچيده شود. پس از 2 هفته، جوانه جوانه به سادگي در پوست درخت جديد بريده مي شود و با نوار برق ثابت مي شود. آنها پس از 3 هفته آن را برمي دارند و در اين مدت سپر و انبار زمان دارند تا با هم رشد کنند.

رشد و مراقبت

در مناطق آب و هوايي مختلف، ارقام مناسب نهال را انتخاب مي کنند که داراي خواص مطلوب هستند. به عنوان مثال، رشد گردو در منطقه مسکو به گونه هايي مانند سادکو، ايده آل، منطقه مسکو نياز دارد که دماي پايين را تحمل مي کنند و براي زمستان نيازي به سرپناه ندارند. اگرچه برخي از باغداران بلاروسي کاشت گردو در خاک اين کشور را بي فايده مي دانند، اما هموطنان آنها با موفقيت در اينجا کاشت گونه هايي مانند: ذهن مينوف؛ ساموخوالوويچسکي؛ پينسکي

کشت موفقيت آميز گردو در بلاروس بر اساس انتخاب صحيح گونه هاي مناسب است که مي توانند ويژگي هاي آب و هوا را تحمل کنند. اين مثال نشان مي دهد که اين درخت تقريباً در هر خاکي مي تواند رشد کند، اما آنها بايد شل، زهکشي شده و حاصلخيز باشند. مهم نيست اين گياه چگونه کاشته مي شود، رشد آن به کندي است. رشد گردو نياز به مراقبت و صبر دارد. درخت به تغذيه مداوم، هرس شاخه ها نياز دارد و در گرماي شديد به آبياري فراوان نياز دارد.

آماده سازي براي کاشت

براي اينکه ميوه ها زودتر جوانه بزنند بايد از پريکارپ پاک شوند. اين روش اجباري نيست، اما جوانه ها خيلي سريعتر جوانه مي زنند و ظاهر سالم تري دارند. با اين حال، هنگام تميز کردن به دقت زيادي نياز است، زيرا جوانه هاي آسيب ديده ممکن است به چوب معيوب تبديل شوند يا اصلا رشد نکنند. سپس ميوه را بايد در ظرفي پر از آب بريزيد. انتخاب بهترين ميوه ها بايد بر اساس اين باشد که چه چيزي در سطح باقي مانده و چه ميوه هايي به ته رفته اند. تضمين مي شود که مي توانيد از آنهايي که در پايين باقي مانده اند، شاخه هاي خوبي بگيريد.

چگونه در بهار بذر بکاريم؟ بايد در فروردين کاشته شود، قبل از کاشت بذرها را چند روز در آفتاب خشک کنيد، سپس بذرها را چند روز در سايه خشک کنيد. به اين نکته توجه کنيد که خشک کردن بذرها با لوازم خانگي يا رادياتور گرمايش اکيدا ممنوع است! اگر بذرها را در پاييز بکاريد، نيازي به جراحي اضافي نيست، جوانه ها به احتمال زياد بهار آينده جوانه خواهند زد.

صفحه اصلي > ساينده ها

کاشت نهال گردو در فصل بهار. خواص درماني و مفيد هرس گردو

گردو يک ابزار عالي براي پيشگيري از بسياري از بيماري ها است. بنابراين، ارزش بازار آن بسيار بالا است، بسياري نمي توانند به دلايل مالي آن را به طور دائم خريداري کنند. با اين حال، تقريبا هيچ کس به پرورش گردو در خانه فکر نمي کند. چگونه با دستان خود نهال گردو را در پاييز در گلدان در خانه بکاريد؟ در اين مقاله مي توانيد از جزئيات آن مطلع شويد.

به قول معروف - از اول شروع کن! براي موفقيت در تجارت گردو خود، بايد نهال يا آجيل خريداري کنيد که عمليات حرارتي نشده باشد. يعني گردو سبز نبايد خشک شود. يافتن چنين ميوه هايي بسيار دشوار است، اگرچه در پاييز در پايان سپتامبر، زماني که برداشت جديدي از گردو مي رسد، چنين ميوه اي را مي توان يافت. انتخاب ميوه بايد جدي گرفته شود و قبل از خريد به دقت بررسي شود تا از هر طرف آسيب ديده باشد.

اگر چه، اگر آن را در خانه در يک آپارتمان يا يک خانه خصوصي در گلدان بکاريد، مطمئناً چنين ميوه اي در تمام طول سال با ظاهر خود از مهمانان جوانه مي زند و خوشحال مي شود. با اين حال، چنين درختي فقط نقش تزئيني خواهد داشت. به همين دليل است که کاشت گردو در گلدان در پاييز بسيار ساده است، اما به اين واقعيت اعتماد نکنيد که چنين درختي درست در آپارتمان ميوه مي دهد.

اگر به طور جدي به پرورش يک درخت بزرگ و قوي در خانه با دستان خود فکر مي کنيد، پس بايد نهال هايي را خريداري کنيد که مناسب منطقه زندگي شما باشد. در نهايت ارقام جنوبي قطعا در آب و هواي سخت منطقه مياني کشورمان يخ مي بندند و گونه هاي شمالي در آب و هواي خفقان نواحي جنوبي مي ميرند.

طبقه بندي

براي آماده سازي ميوه ها براي کاشت در خاک، بايد ظرف مشخصي براي آن ها انتخاب کرد، آن را با ماسه ريخته و در مکاني تاريک و خنک قرار داد. راحت ترين دما براي نگهداري چنين ظرفي با ميوه از صفر تا +5 درجه سانتيگراد است. اين براي يک انبار عالي است. اما در زيرزمين دما مي تواند تغيير کند، بنابراين در خانه بهترين گزينه براي نگهداري ميوه يک يخچال است. چندين بار در ماه يک ظرف ماسه و ميوه بايد برداشته شود، تهويه شود و با ماسه مرطوب شود. به طور کلي لازم است جنين حدود 12-16 هفته در اين حالت بماند. پس از اين مدت بذرها بايد در زمين باز کاشته شوند.

آماده سازي براي کاشت

براي اينکه ميوه ها زودتر جوانه بزنند بايد از پريکارپ پاک شوند. اين روش اجباري نيست، اما جوانه ها خيلي سريعتر جوانه مي زنند و ظاهر سالم تري دارند. با اين حال، هنگام تميز کردن به دقت زيادي نياز است، زيرا جوانه هاي آسيب ديده ممکن است به چوب معيوب تبديل شوند يا اصلا رشد نکنند. سپس ميوه را بايد در ظرفي پر از آب بريزيد. انتخاب بهترين ميوه ها بايد بر اساس اين باشد که چه چيزي در سطح باقي مانده و چه ميوه هايي به ته رفته اند. تضمين مي شود که مي توانيد از آنهايي که در پايين باقي مانده اند، شاخه هاي خوبي بگيريد.

چگونه در بهار بذر بکاريم؟ بايد در فروردين کاشته شود، قبل از کاشت بذرها را چند روز در آفتاب خشک کنيد، سپس بذرها را چند روز در سايه خشک کنيد. به اين نکته توجه کنيد که خشک کردن بذرها با لوازم خانگي يا رادياتور گرمايش اکيدا ممنوع است! اگر بذرها را در پاييز بکاريد، نيازي به جراحي اضافي نيست، جوانه ها به احتمال زياد بهار آينده جوانه خواهند زد.

تعيين محل فرود

از آنجايي که گردو داراي سيستم ريشه اي توسعه يافته است، بايد در خاکي با رطوبت متوسط ??کاشته شود. همچنين توجه به عمق کاشت و جريان آب زيرزميني ضروري است. علاوه بر اين، لازم است بذرها را دور از ساختمان هاي روي زمين به صورت حمام يا انبار کاشت. گزينه ايده آل خاک رسي تقويت شده با کود است. براي اين کار نياز به سوراخي به عمق 80-120 سانتي متر است که با کود دامي مخلوط شده با نصف سطل خاکستر خرد شده و الک شده پوشانده شود.

خود بذر گردو وقتي در پاييز کاشته مي شود بايد در عمق 10 يا 20 سانتي متري قرار گيرد. غيرممکن است که يک گردو را وارونه بگذاريد، زيرا حتي زماني که در پاييز کاشته مي شود، درخت آينده خيلي ديرتر شروع به ميوه دادن مي کند. بنابراين، ميوه داراي يک نقطه موازي با سطح خاک است و حداکثر پنج ميوه را مي توان در يک سوراخ قرار داد.

ممکن است به اين فکر کرده باشيد که چگونه يک آجيل پرورش دهيد. درخت گردو مي تواند تا 300 سال عمر کند و در تمام اين مدت نياز به مراقبت خاصي ندارد. ميوه هاي فوق العاده مفيدي مي دهد که نه تنها خوشمزه هستند، بلکه اثر شفابخشي نيز دارند، از جمله چوب گردو، سبزي آن و ساير قسمت هاي گياه.

سيستم ريشه بسيار قدرتمند است. به عمق زمين نفوذ مي کند. چوب سبک و رطوبت دوست است. در جايي که آب هاي زيرزميني نزديک است خاک حاصلخيز را ترجيح مي دهد.

چگونه بذر را براي کاشت آماده کنيم؟

کاشت گردو در خانه آسان است. نکته اصلي اين است که ميوه مناسب را انتخاب کنيد، يعني خود آجيل. تکثير با اين گونه بذرها روش اصلي است.جوانه زني آجيل تنها پس از يک سال انجام مي شود. براي مثبت بودن روند، لازم است ميوه هايي را انتخاب کنيد که پوسته نازک و همچنين طعم خوبي داشته باشند. فقط بايد از آجيل هاي کامل استفاده کرد که هيچ عيب و نقصي ندارند. آنها را مي توان هم از شاخه ها و هم از زمين هنگامي که قبلاً از درخت افتاده اند جمع آوري کرد.

پوسته بايد ظاهر خوبي داشته باشد. هيچ بخش با آسيب، نقطه، لکه يا نقص ديگر نبايد وجود داشته باشد. شما نمي توانيد از ميوه هاي خريداري شده در فروشگاه استفاده کنيد، زيرا ممکن است فاسد، نامناسب يا قديمي براي جوانه زدن باشند.

بهتر است آجيل را از ميوه جدا کنيد. پوسته آن پريکارپ ناميده مي شود. نمي توان آن را حذف کرد، اما در اين صورت روند جوانه زني به طور قابل توجهي به تاخير مي افتد. در حين تميز کردن بايد مراقب بود که پوسته داخلي آسيب نبيند. فقط قسمت بيروني بايد برداشته شود. در اين مورد، استفاده از دستکش لاستيکي يا ساير تجهيزات محافظ براي دست ها توصيه مي شود، زيرا پوست در تماس با آب پوسته شروع به تيره شدن مي کند.

هنگامي که مهره کاملاً تميز شد، بايد آن را در يک ظرف آب قرار دهيد. ميوه هايي که به تدريج به ته گلدان افتاده اند براي کاشت مناسب هستند، زيرا مغزهاي موجود در آنها دست نخورده باقي مي مانند.

حالا بايد دانه ها را خشک کنيد. براي اين کار بايد آن را در يک لايه در مکاني آفتابي قرار دهيد. پس از چند روز توصيه مي شود ميوه را از زير سايبان خارج کنيد تا خشک شود. آجيل هايي که براي جوانه زني انتخاب شده اند را در نزديکي بخاري ها نگهداري نکنيد. اگر قرار است بذر در پاييز کاشته شود، ديگر نيازي به خشک کردن آن نيست.

کاشت بذر

بايد بدانيد چه زماني بايد گردو بکاريد. اين را مي توان هم در پاييز و هم در بهار انجام داد. در حالت اول لازم است بذرها را فوراً در مکاني کاشت که براي درخت دائمي باشد، زيرا در اين صورت امکان پيوند بدون آسيب رساندن به سيستم ريشه وجود نخواهد داشت.

سوراخ بايد حدود 1 متر عمق و حدود 1 متر قطر داشته باشد اين امر براي تامين مقدار لازم مواد مغذي براي درخت در آينده ضروري است. فرض بر اين است که آجيل حدود 20 سانتي متر عميق تر مي شود، بايد روي دانه ها را با مخلوطي که شامل هوموس و خاک است بپوشانيد. لازم است دانه ها را طوري قرار دهيد که درز در بالا قرار گيرد. در هر سوراخ 3 مهره وجود دارد که در فاصله 20 سانتي متري از يکديگر قرار مي گيرند. آنها بايد به شکل يک مثلث مرتب شوند.

سپس بايد سوراخ را بپاشيد و خاک را فشرده کنيد. از بين دانه هايي که در سوراخ جوانه زده اند، فقط قوي ترين و بهترين توسعه يافته را انتخاب کنيد. آبياري بايد بين ارديبهشت تا تير باشد. 4 سطل آب در هر متر مربع مورد نياز است. اگر هوا باراني است، آبياري انجام نمي شود. وقتي تابستان تمام شد، رطوبت بايد به طور کامل متوقف شود.

https://weheartit.com/RaisaHome2/uploads

https://infogram.com/untitled-chart-1h7z2l85e8k8g6o?live

https://slides.com/raisahome2

https://www.yelp.ca/user_details?userid=G1vbgVuVh3W-Zw7jQDKHyQ

https://500px.com/p/rianahern2?view=photos

https://logopond.com/rianahern2/profile/550787/?filter=&page=

http://www.aytoloja.org/jforum/user/profile/242766.page

https://list.ly/raisahome2/favorites

https://www.bitsdujour.com/profiles/HUeQUE

https://letterboxd.com/RaisaHome2/

https://www.mapleprimes.com/users/rianahern2

https://www.f6s.com/shah-stam142

https://www.intensedebate.com/people/RaisaHome22

https://www.openlearning.com/u/shahstam-rcbb8r/

http://recipes.mentaframework.org/user/profile/205636.page

https://stackoverflow.com/users/19176813/raisahome2?tab=profile

https://gitlab.com/RaisaHome2

https://www.cplusplus.com/user/RaisaHome2/

https://www.misterpoll.com/users/3783586

بازدید : 5
شنبه 8 مرداد 1401 زمان : 12:08

فايده لايک در اينستاگرام چيست؟

در سال 1390 بود که به مرور زمان اينستاگرام وارد دنياي مجازي شد ، ابتدايي که فيسبوک اينستاگرام را خريد فکر نميکرد که روزي بشود که اين شبکه اجتماعي آنقدر ها در ميان مردم محبوب شود امروزه بي شيک افرادي که به روز هستند حتما در اينستاگرام يک اکانت دارند ، و مشغول به فعاليت هستند ، پست هاي ديگران را ميبينند ، لايک ميکنند و … افزايش لايک در اينستاگرام به افزايش ديده شدن بسيار کمک ميکند ، طوري که هرچه لايک يک تصوير يا فيلم بيشتر باشد ، بيشتر در معرض ديد و در معرض عموم است ، پنل افزايش لايک فروشگاه وبمستران اين کار را براي شما انجام ميدهد ، کمک ميکند تا بيشتر در دنياي بزرگ و جذاب اينستاگرام ديده شويد افرادي معروفي مانند ليونل مسي و کريستيانو رونالدو ، در اينستاگرام بيشترين لايک دريافتي را دارند ، به راستي اين لايک چيست که اين همه آدم را محبوب ميکند ، يا بهتر است بگوييم اين دنياي فوتبال چيست که به اينستاگرام کشيده ميشود و دنيايي عالي از لايک را به ارمغان مي آورد

چگونه لايک بيشتري در اينستاگرام دريافت کنيم؟

از سوال هايي که براي شما مطرح ميشود پس از خواندن فايده لايک در اينستاگرام اين است که چگونه در اينستاگرام لايک بيشتري بگيريم و فعاليت کنيم در کل گرفتن لايک از اينستاگرام به موارد زير مربوط ميشود و هرچه بيشتر موارد زير را رعايت کنين لايک بيشتري دريافت ميکنيد :

يک : جذاب بودن

بزرگترين چيزي که باعث لايک شما و افزايش لايک هاي شما در اينستاگرام ميشود ، جذاب بودن است ، کاربر هر چيزي جذابي که ببيند و از آن خوشش بيايد را لايک ميکند ، آن چيز ممکن است يک عکس باشد يا يک فيلم ، مهم اين است که فقط جذاب باشد ، جذابيت به معناي استفاده از تصاوير مستهجن و … نيست بلکه حتي عکس يک گل ميتواند به جذابيت عکس شما اضافه کرده و آن را محبوب لايک گرفتن کند ، مطمئن باشيد چيز هاي جذاب زيادي در دنيا وجود دارد ، فقط بايد آن را ببينيد

https://www.bitsdujour.com/profiles/wOVluy

https://replit.com/@themmaker128

https://disqus.com/by/themmaker128/about/

https://www.tripadvisor.com/Profile/U3933WNjackj

https://www.quora.com/profile/Themmaker128

https://priti-nag.tribe.so/user/themmaker128

https://visual.ly/users/landisconnar/portfolio

https://www.4shared.com/u/Ag8HRHKe/landis.html

http://bioimagingcore.be/q2a/user/themmaker1289

https://weheartit.com/landis_connar

https://roundme.com/@themmaker1289/about

https://www.hulkshare.com/themmaker1289

https://worldcosplay.net/member/1064744

https://www.skillshare.com/profile/Pete-Jackl/655888858

https://audiomack.com/themmaker1289

https://www.misterpoll.com/users/4322768

https://www.authorstream.com/themmaker1289/

https://list.ly/list/7PU3-khryd-shmrh-mjzy?make_list_mode=true

https://bezvoprosa.ru/user/themmaker1289

http://hiphopinferno.com/user/themmaker128

http://talktoislam.com/user/themmaker128

https://www.mixcloud.com/themmaker1289/

https://peatix.com/user/13002101/view

END چگونه لايک بيشتري در اينستاگرام دريافت کنيم؟TAGS:START

سفارش خريد پنل لايک اينستاگرام چگونه انجام ميشود؟

پنل لايک اينستاگرام چگونه کار ميکند؟

امروزه با وجود و گسترش شبکه اجتماعي اينستاگرام در فضاي مجازي بحث لايک و لايک کردن را داغ تر از هميشه کرده است ، طوري شده است که اگر پست يا فيلمي چه عکس و چه فيلم اگر لايک آنچناني نداشته باشند ، کسي به آن اهميتي نمي دهد ، همچنين رقابت اين روزها به خاطر گرفتن لايک در اينستاگرام بسيار زياد شده است طوري که بعضي از کاربران اين شبکه اجتماعي براي به دست آوردن لايک مناسب پستشان رو به خريد پنل لايک اينستاگرام ، آورده اند ، من محسن پيماني مدير آکادمي پيماني ، اينجا با شما هستم تا در مورد خريد پنل لايک اينستاگرام با شما صحبت کنم و توضيح بدم که اين پنل چطوري کار ميکنه و عکس ها و فيلم هايي از اين پنل به شما نشون بدم ، با من همراه باشيد پنل لايک اينستاگرام جديدا در بين کسب و کار هاي اينستاگرامي معروف شده است و صاحب پيچ و مديري نيست که از آن براي پيج خودش استفاده نکند تقريبا ميتوان گفت همه مديران پيج هاي بزرگ در اينستاگرام براي کسب و کارشان از پنل لايک اينستاگرام استفاده ميکنند ، و فروشگاه وبمستران ، فروشگاه بزرگ فايل در ايران اين پنل را براي شما آماده کرده است ، با ما همراه باشيد تا تاريخچه لايک در اينستاگرام را بررسي کنيم

فايده لايک در اينستاگرام چيست؟

در سال 1390 بود که به مرور زمان اينستاگرام وارد دنياي مجازي شد ، ابتدايي که فيسبوک اينستاگرام را خريد فکر نميکرد که روزي بشود که اين شبکه اجتماعي آنقدر ها در ميان مردم محبوب شود امروزه بي شيک افرادي که به روز هستند حتما در اينستاگرام يک اکانت دارند ، و مشغول به فعاليت هستند ، پست هاي ديگران را ميبينند ، لايک ميکنند و … افزايش لايک در اينستاگرام به افزايش ديده شدن بسيار کمک ميکند ، طوري که هرچه لايک يک تصوير يا فيلم بيشتر باشد ، بيشتر در معرض ديد و در معرض عموم است ، پنل افزايش لايک فروشگاه وبمستران اين کار را براي شما انجام ميدهد ، کمک ميکند تا بيشتر در دنياي بزرگ و جذاب اينستاگرام ديده شويد افرادي معروفي مانند ليونل مسي و کريستيانو رونالدو ، در اينستاگرام بيشترين لايک دريافتي را دارند ، به راستي اين لايک چيست که اين همه آدم را محبوب ميکند ، يا بهتر است بگوييم اين دنياي فوتبال چيست که به اينستاگرام کشيده ميشود و دنيايي عالي از لايک را به ارمغان مي آورد

چگونه لايک بيشتري در اينستاگرام دريافت کنيم؟

از سوال هايي که براي شما مطرح ميشود پس از خواندن فايده لايک در اينستاگرام اين است که چگونه در اينستاگرام لايک بيشتري بگيريم و فعاليت کنيم در کل گرفتن لايک از اينستاگرام به موارد زير مربوط ميشود و هرچه بيشتر موارد زير را رعايت کنين لايک بيشتري دريافت ميکنيد :

يک : جذاب بودن

بزرگترين چيزي که باعث لايک شما و افزايش لايک هاي شما در اينستاگرام ميشود ، جذاب بودن است ، کاربر هر چيزي جذابي که ببيند و از آن خوشش بيايد را لايک ميکند ، آن چيز ممکن است يک عکس باشد يا يک فيلم ، مهم اين است که فقط جذاب باشد ، جذابيت به معناي استفاده از تصاوير مستهجن و … نيست بلکه حتي عکس يک گل ميتواند به جذابيت عکس شما اضافه کرده و آن را محبوب لايک گرفتن کند ، مطمئن باشيد چيز هاي جذاب زيادي در دنيا وجود دارد ، فقط بايد آن را ببينيد

دو : عنوان جذاب

اولين چيزي که کاربر در مواجهه با پست شما آن را مشاهده و لايک ميکند عنوان شماست ، در عنوان هايتان از عبارت هاي جذابي که باعث لايک شدن ميشود استفاده کنيد ، مطمئن باشيد اگر عنوانتان جذاب باشد ، لايک خوبي دريافت ميکنيد ، در نوشتن عنوان ها بر روي تصاوير سعي کنيد از رنگ هي بنفش و زرد استفاده کنيد چرا که استفاده از اين رنگ ها در چشم تاثير خوبي دارد و جذاب تر است

سه : کاور جذاب

مهمترين چيز براي لايک شدن در اينستاگرام داشتن کاوري جذاب است ، کاور هاي جذاب را ميتوانيد به وسيله نرم افزار هايي اديت فيلم مانند اينشات درست کنيد ، يادتون باشه که داشتن کاور مناسب يکي از راه هاي گرفتن لايک هاي هزارتايي و ميليوني هست

پنل لايک نامحدود

بسياري از صاحبان پيج به دنبال پنلي نامحدود براي لايک اينستاگرامي خود ميگردند ، بايد خدمت شما بگوييم که چنين پنلي وجود ندارد و هر پنلي که وجود دارد داراي محدوديت لايک است ، از طرفي الگوريتم هاي اينستاگرام به نوعي به لايک زياد و تعداد بالا حساسيت داشته و پيج استفاده کننده از اينها را محدود ميکند پس هيچگاه به دنبال پنل لايک نامحدود ، نباشيد چرا که چيزي تحت عنوان پنل لايک نامحدود اون هم از جنس ايراني وجود نداره

پنل لايک رايگان ايراني چگونه دريافت کنيم؟

سرچ ها را که بررسي ميکرديم ، بيشتر شما عزيزان به دنبال ، پنل لايک ايراني بوديد اون هم از جنس رايگان ، چندين سايت را بررسي کرديم که راهکاري براي لايک ايراني به شما بدهيم اما چيزي که مناسب شما باشد پيدا نکرديم ، چيز هاي خوب هميشه يه هزينه اي رو بايد براشون بديد تا خدماتي دريافت کنيد ، از اين رو پنل لايک رايگان ايراني طبق جستجوي فروشگاه وبمستران اصلا وجود نداشته و اگر هم وجود داشته باشد سايت هاي بي کيفيت خارجي و روسيه اي است که اصلا به درد نميخورد و استفاده از آنها پيشنهاد نميشود

https://t.ly/EHWw

http://s.ecmaps.de/1HCmd

https://cutt.ly/gZkVlFt

https://urlpetite.net/?7he

چگونه لايک بيشتري در اينستاگرام دريافت کنيم؟ نتيجه گيري

مرسي که تا انتهاي اين مقاله همراه من محسن پيماني مدير آکادمي پيماني بوديد ، در اينجا ميخام صد کلمه اي از مقاله رو براتون خلاصه کنم و بگم که به طور خلاصه چطوري تعداد لايک بيشتري دريافت کنيد ، اول اينکه از عنوان ها و کاور هاي جذاب استفاده کنيد هيچ چيزي مثل داشتن عنوان و کاوري جذاب براتون لايک نمياره اين رو بايد تو عمل متوجه بشين که داشتن لايک و عنوان جذاب چقدر ميتونه به شما کمک کنه که بهتر لايک بگيرين ، دوم اينکه از عنوان جذاب هم استفاده کنيد چرا که داشتن عنواني جذاب ميتونه شما رو لايک فراواني نصيبتون کنه ، اميدوارم از خوندن اين مقاله لذت برده باشيد ، لطفا جهت مشاهده مقالات بيشتر به وبسايت فروشگاه وبمستران مراجعه کنيد

https://www.fitpa.co.za/activity/p/618143/

http://coinwatchers.com/forums/p/336675/

https://checkpointforarts.com/activity/p/830077/

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/1527668/

http://ttlink.com/themmaker128

https://unsplash.com/@themmaker128

https://forums.bestbuy.com/t5/user/viewprofilepage/user-id/2717178

https://www.openstreetmap.org/user/themmaker128

https://en.gravatar.com/themmaker128

https://coub.com/landis.connar

https://www.crunchyroll.com/user/themmaker128

http://themmaker128.idea.informer.com/

https://buyandsellhair.com/author/themmaker1289/

https://www.indiegogo.com/individuals/29842257

https://trello.com/u/landisconnar

https://slides.com/themmaker128

https://www.kiva.org/lender/ydjf8878

https://letterboxd.com/themmaker128/

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/show_user.php?userid=10423554

https://kwafoo.coe.neu.edu:7788/git/themmaker128

https://www.ted.com/profiles/36836187/about

بازدید : 9
پنجشنبه 6 مرداد 1401 زمان : 9:45

ثبت شرکت

چنانچه مي خواهيد فعاليت تجاري و غير تجاري منظمي را آغاز کنيد بهتر است از طريق ثبت شرکت شروع کنيد

براي ثبت شرکت حتما بايد سلسه مراتب را رعايت کنيد.وطبق مراحل تاسيس شرکت در اداره مراحل را طي کنيد.بايد بدانيد که مراحل ثبت شرکت در ابتدا به صورت آنلاين است.اما حتما بايد به اين نکته توجه کنيد که هر نوع شرکتي را با هر عنواني نمي توانيد انجام دهيدپس ابتدا حتما بايد کسب وکار خود را بررسي کنيد وببينيد که از انواع شرکت هايي که وجود دارد کدام يک مناسب حال شما هسستند

انواع شرکت شامل:

شرکت مسئوليت محدود

شرکت سهامي خاص

موسسه غير انتفاعي

شرکت بازرگاني

شرکت تعاوني

شرکت تضامني

شرکت نسبي

اين را بايد بدانيد که ثبت شرکت در مناطق آزاد مزايا و معايب خودش را دارد.مناطق آزاد شامل

ماکو،شهروند،چابهار،ارس،قشم،کيش وانزلي است. يکياز مزاياي ثبت شرکت در مناطق آزاد معافيت مالياتي است.

اگر در مناطق آزاد توانستيد ثبت شرکت انجام دهيد تا 20 سال از معافيت مالياتي برخودار مي شويد پس اگردر مناطق آزاد شرکت ثبت کردديد توجه زيادي بايد به فعال بودن جواز،کد اقتصادي،پلمپ دفاتر وخيلي مهمتر از همه اضهارنامه مالياتي داشته باشيد

بازدید : 7
يکشنبه 2 مرداد 1401 زمان : 16:04

Music Promotion Services Marketing

Cheapest Spotify plays premium

Is Spotify the best platform for those people who are looking for their favorite music and has lots of services for all kinds of people even artists and normal people.

Cheapest Spotify plays are a choice for those artists who cannot afford so much money but for this reason they can do it. The definition of Spotify plays is related to all tracks that you're released and they have been hurt by so many people who can be your future fans.

There is one website that can give lots of services in the field of Spotify promotion services but you need to first make understandable things for yourself. The name of the website is black white promotion services. This website can offer so many services in the field of everything like Instagram YouTube and Spotify and stuff like that. If you are a new artist and you are reading this brief information you need to focus on the goals that you have in your mind, please on the artistic life that you made for yourself. As you may probably know Spotify plays can help you to be seen by so many people.

For the new artist cheapest Spotify plays can be a good and appropriate choice for themselves to improve their artistic life. Artists like Jay Z and Beyonce starting a journey like this. But you need to focus on the other services that you can get from back white promotion. All the people can be an artist but the exceptional people can be real artists. So they do not lose any opportunity and they try to make great things for themselves, especially in the office of life.

The cheapest black white promotion has a range of variable prices the prices here is it starts from $10 to $1,000 but you have to know that all the prices that exist on the cheapest Spotify play in black white promotion have to discount. All the choices of a Spotify please can give you more than 1000 plays or the structure that you mate for yourself especially for artistic like so they can give you everything based on the goals that you made for yourself.

All the choices of Spotify play that exist on black white promotion can be in a high-quality version.

In conclusion, the cheapest Spotify plays can allow you to have a real-life this apply for yourself so if you want to know more about the cheapest Spotify plays premium you need to go through black white promotion website to figure out what is the best things for you.

Buy Beatport Downloads

the Beatport is the best place for people especially the artist who wants to be at the top place, there is a website which would be called the black-white promotion. In black white promotion, you will get to Buy beat port downloads. It means that if you have tracks. You can have so many people who are going to be your fans. And they also download your tracks so many times, this is one of the assets that you will need for yourself. The main part of Buying Beat port download is related to the choices that you can get on the Black white promotion website.

The main goal of Beatport is to placed you on top list of so many songs but the website which is Black white promotion can help you to move further against all of your competitors. Your competitors also can be new and other famous artist like Beyonce, if you want to know what are the main features of Beatport download, you can access to Black white promotion services. So this would main a real opportunity for yourself. Actually this would help you to be on top list on beat port strategies.

What is the Beatport

The Beatport online streaming service, which has long been promoting and attracting fans, is now available to DJs for the first time through the DJ Pioneer app. This service is available through the latest version of the Pioneer We DJ iPhone application with the free download, but the cost of this service is paid by paying a Beatport LINK subscription. And will soon be available for Rekordbox DJ software. Which provides DJs with access to the tracks offline without the need for the Internet.

Also, this would be a great explanation for those people who wants to have Beat port downloads so in Black white promotion you can have a source of the help of promotion for yourself. However, there is now access to millions of songs, going to different styles and searching. Cracks are loaded on the decks with the We DJ app almost too soon, and crack analysis is done in the background,

How can we access to Beatport downloads

Buying beat port download is related to some websites that are offering the services in this field like black white promotion. So if you are a DJ, you can have the main features of download on Beatport.

Conclusion

In this article we discussed about Buying Beatport download so if you want to access to this options please go to black white promotion.

https://cutt.ly/jKNFmSK

https://mub.me/HbFO

https://llk.dk/dr4y87

https://www.intensedebate.com/people/KayBush3d

https://www.authorstream.com/KayBush3/

https://www.f6s.com/kay-bush

https://letterboxd.com/KayBush3/

https://devpost.com/kaybush3

https://www.openlearning.com/u/kaybush-rdu6yh/

https://www.bitsdujour.com/profiles/dLQcic

https://www.zillow.com/profile/KayBush3

http://recipes.mentaframework.org/user/profile/212954.page

https://qiita.com/KayBush3

بازدید : 3
جمعه 31 تير 1401 زمان : 0:48

دوربين مداربسته خودرو چيست

تصادفات سرقت و … همه اين ها دلايلي هستند که ضرورت استفاده از دوربين مداربسته خودرو را در وسايل نقليه عمومي و خصوصي افزايش مي دهد. با وجود يک سيستم نظارتي کامل و مستقل بر روي وسيله نقليه امنيت مسافران و راننده تا حد زيادي تامين مي شود. کاربرد دوربين مداربسته که اصطلاحا به آنها mobile camera نيز گفته مي شود اغلب در مشاغلي است که با انواع خودرو هاي سبک و سنگين سر و کار دارند مانند سرويس مدارس، سيستم حمل و نقل عمومي و … حوادثي که در اين گونه مشاغل رخ مي دهد باعث مي شود تا براي ثبت چگونگي وقوع آنها به يک سيستم مداربسته نياز باشد. به ويژه در هنگام تصادفات وجود يک دوربين براي شناسايي فرد مقصر بسيار مفيد است و چنانچه فرد خاطي از صحنه تصادف متواري شود نيز با کمک تصاوير ضبط شده موضوع راحت تر قابل پيگيري خواهد بود.

انواع دوربين مداربسته مناسب براي وسايل نقليه

با توجه به اينکه انجام اقدامات سريع و به موقع در هنگام وقوع حوادث عمدي و يا غيرمترقبه از ضرورت بسيار بالايي برخوردار است وجود دوربين مداربسته خودرو جهت حفظ ايمني در سيستم حمل و نقل عمومي مي تواند بسيار کمک کننده باشد. با وجود اين سيستم مي توان امنيت مسافران و وسايل همراه آن ها را در سفر ها تامين نمود. براي تجهيز وسايل نقليه مي توان از هر دو نوع دوربين آنالوگ HD و تحت شبکه استفاده نمود.

آنالوگ HD

دوربين هاي مداربسته آنالوگ از ديرباز تا کنون مورد استفاده قرار مي گرفته اند خب امروزه انواع مختلفي از آنها با تکنولوژي پيشرفته تر به بازار آمده اند که به خوبي پاسخگوي نياز مشتريان هستند. براي داشتن يک سيستم مداربسته آنالوگ نيازمند يک نمايشگر مناسب براي مشاهده، يک دستگاه ضبط کننده براي ضبط و مديريت تصاوير و يک يا چند دوربين آنالوگ HD با توجه به نوع وسيله نقليه خود خواهيد بود.

تحت شبکه

دوربين هاي تحت شبکه نيز با کيفيت تصوير بالا و کارکرد فوق العاده اي که دارند مي توانند به عنوان دوربين مداربسته خودرو استفاده شوند. با استفاده از اين دوربين ها مي توانيد تصاويري يکدست و با کيفيت داشته باشيد اين نوع از دوربين ها مي توانند به خوبي فضاي داخلي و خارجي وسيله نقليه را پوشش دهند. همچنين با توجه به تکنولوژي ضد لرزش يا anti-vibration بکار رفته در اين نوع از دوربين ها ديگر نگران تکان ها و لرزش هايي که بر اثر حرکت خودرو ايجاد مي شود نباشيد.

بيشتر بخوانيد: تي وي تي اچ ار يو اي

انواع راهکار هاي نصب دوربين مداربسته خودرو

نصب در فضاي داخلي

نصب دوربين مداربسته خودرو در فضي داخلي ماشين روش به نسبت امن تري است زيرا دوربين از دسترس افراد خرابکار و يا تاثير عوامل طبيعي مانند باد، باران، طوفان و … در امان مي ماند. در فضاي داخلي خودرو مي توانيد دوربين را به صورت مخفي نصب نماييد که از ديد سارقين پنهان بماند. برق دوربين ها و ساير دستگاه ها را مي توانيد با اتصال به برق خودرو تامين کنيد در غير اين صورت براي حل مشکل برق مورد نياز نيز مي توانيد از نوع باتري دار اين دوربين ها استفاده نماييد. اما بايد توجه داشته باشيد که اشکال عمده اي نيز در اين روش وجود دارد و آن اين است که شيشه خودرو مانع از رسيدن نور IR دوربين به خارج از آن و رسيدن به سوژه مورد نظر مي شود. بنابراين نصب دوربين مداربسته خودرو در فضاي داخلي براي تصويربرداري در شب مناسب نخواهد بود.

نصب در فضاي خارجي

اگرچه نصب دوربين مداربسته خودرو در فضاي خارجي مشکلاتي از قبيل دستکاري يا قرار گرفتن در معرض هواي نامساعد را در پي دارد اما باعث مي شود تا بهترين پوشش تصوير را داشته باشيد. از آنجايي که در اين روش ديگر مشکل تابش نور IR مانند روش اول در ميان نيست مي توانيد از دوربين هاي ديد در شب نيز استفاده کنيد و حتي در شب نيز تصاوير با کيفيتي داشته باشيد.

دوربين خودرو چيست چگونه کار مي کند

دوربين خودرو چيست سوالي که ممکن است بيشتر صاحبان خودرو به دنبال پاسخ آن باشند. به علت وقايعي که براي اتومبيل افراد و يا اطرافيانشان رخ داده است به آنها پيشنهاد نصب دوربين خودرو داده شده است. در اين مطلب سعي داريم شما را با دوربين مداربسته خودرو آشنا کنيم تا در صورت نياز با آگاهي بيشتري اقدام به خريد دوربين ماشين نمائيد.

1. دوربين خودرو چيست

دوربين خودرو يا Dash cam دوربين مداربسته اي که در ابعاد کوچک طراحي شده است و کاربردهاي مختلفي در ماشين دارد. مهم‌ترين آنها تصويربرداري از جلو، عقب و داخل کابين ماشين است. اين دوربين‌ها تمامي وقايع داخل و اطراف ماشين را ضبط مي کند. در بعضي از مدل‌هاي اين دوربين مي توانيد تصاوير را به صورت آنلاين بر روي تلفن همراه خود مشاهده کنيد و از سلامت اتومبيل و وقايع اطراف آن مطلع شويد.

2. کاربرد دوربين مداربسته ماشين

با تعريفي که از اين دوربين در بالا گفته شد به راحتي مي توانيد حدس بزنيد کاربردهاي دوربين خودرو چيست. خودرو نيز بخشي از سرمايه افراد و حفظ آن از دست سارقين يک موضوع مهم براي صاحبان آن محسوب مي شود. همچنين آگاهي از چگونگي آسيب ديدن اتومبيل و يا برخورد ساير خودروها با آن در صورت پارک بودن اتومبيل نيز از اهميت برخوردار است. خصوصا اتومبيل هاي گران قيمت که بسياري براي فرار از پرداخت هزينه هاي بالاي آن پس از برخورد با اتومبيل سريعا محل را ترک مي کنند. دوربين ماشين يک ابزار ياري رسان به مالکين خودروست تا در صورت تصادف و يا آسيب ديدن خودرو از چگونگي آن مطلع شوند. به اين ترتيب مي توانند موضوع را به صورت مستند پيگيري نمايند.

ثبت وقايع سفر و جاده

دوربين هاي ماشين مي توانند در سفرها از رويدادها ، مکان ها و لحظه هاي خوب سفر تصويربرداري کنند. بنابراين کاربرد ديگر دوربين خودرو را مي توان ثبت لحظات سفر و تصاوير جاده عنوان کرد.

بيشتر بخوانيد: داهوا تياندي

دوربين کنترل سرعت جاده

براي آشنايي با نحوه کار دوربين هاي کنترل سرعت پليس و چگونگي ثبت سرعت توسط اين دوربين مقاله دوربين کنترل سرعت پليس چگونه کار مي کند را مطالعه کنيد.

دوربين دنده عقب

در بيشتر مدل ‌هاي دوربين خودرو، لنز کوچکي وجود دارد که مي توان از آن به عنوان دوربين دنده عقب استفاده کرد. نحوه کار به اين ترتيب است که دوربين بايد روي سپر عقب خودرو نصب شود. برق دوربين نيز از چراغ دنده عقب خودرو تامين شود.در نتيجه هر زمان که دنده خودرو به حالت دنده عقب قرار گيرد دوربين به صورت اتوماتيک روشن مي‌شود و شروع به تصوير برداري خواهد کرد. تصاوير عقب خودرو بر روي نمايشگر اتومبيل، براي راننده به نمايش در مي آيد. راننده از طريق تصاوير دريافت شده مي تواند بر ناحيه عقب خودرو اشراف داشته باشد.

پارک کردن اتومبيل براي رانندگان مبتدي و حتي افراد حساس و دقيق مي تواند کمي چالش بر انگيز باشد. با استفاده از دوربين هاي مداربسته خودرو، تصويري از فضاي پشت اتومبيل در اختيار راننده قرار مي گيرد. در نتيجه محدوده پارک براي راننده کاملا مشخص مي شود. دوربين عقب خودرو مانند يک هدايت گر است که با استفاده از آن مي توانيد پارک اصولي داشته و از آسيب ها و تصادفات احتمالي ماشين، هنگام پارک جلوگيري کرد.

3. ويژگي دوربين مداربسته اتومبيل

دوربين مداربسته خودرو داراي چند لنز است و قابليت نصب بر روي هر قسمت اتومبيل را دارد. دوربين خودرو بيشتر در وسايط نقيله عمومي از جمله سرويس مدارس و دانشگاه ها و اتوبوس هاي شهري و بين شهري مورد استفاده قرار مي گيرد. اکثر دوربين هاي مداربسته ماشين داراي ميکروفن نيز هستند.

مجهز به GPS:

مزيت GPS در دوربين خودرو چيست؟ نشان دادن موقعيت دقيق خودرو در فيلم امکاني است که در صورت مجهز بودن دوربين ماشين به GPS ميسر است. همچنين مسيري که طي شده است و سرعت خودرو را نيز نشان مي‌دهد. GPS قابليتي است که براي دوربين ماشين ضروري نيست اما مفيد است.

داراي سنسور ضد لرزش:

لرزش و تکان محل نصب دوربين روي کيفيت تصوير دوربين تاثير گذار است. خودرو در حال حرکت نيز دچار لرزش مي شود. با استفاده از اين قابليت دوربين طوري تنظيم مي‌شود که لرزش خودرو روي ضبط تصاويراثر نگذارد. دوربين ماشين در زمان حرکت خودرو يا توقف آن تصويري با کيفيت يکسان ارائه مي دهد.

قابليت Wifi:

کاربرد واي فاي در دوربين خودرو چيست؟ قابليت Wi-Fi امکان انتقال تصاوير به صورت بي‌سيم از دوربين خودرو را به تبلت و تلفن همراه فراهم مي سازد. اين قابليت نيز براي دوربين خودرو ضروري نيست ولي مفيد است. برخي از دوربين هاي خودرو يا dash cam ها به صورت سيم کارت خور هستند.

حافظه دوربين ماشين:

دوربين‌ مداربسته خودرو در مدل‌هاي مختلف از 32 تا 64 گيگابايت حافظه پشتيباني مي‌کنند. همچنين مدل هايي وجود دارند که پس از پر شدن حافظه، تصاوير جديد را روي تصاوير قبل ذخيره نمايند. حتي در بعضي از مدل ها امکان ذخيره تصاوير به طور مستقيم روي تلفن همراه نيز است.

4. نمايشگر دوربين هاي خودرو

اکثر دوربين‌هاي ماشين داراي يک نمايشگر هستند که در جلوي ماشين نصب مي‌شود. راننده تصاوير دوربين هاي ماشين را از طريق نمايشگر مشاهده مي نمايد. البته جدا از نمايشگر دوربين مداربسته ماشين مي‌توانيد از نمايشگر ديگري نيز استفاده کنيد. نمايشگر را مي توان به دستگاه پخش ماشين نيز متصل کرد.

5. منبع تغذيه دوربين ماشين

دوربين‌هاي خودرو داراي يک باتري هستند. باتري دوربين اين امکان را ايجاد مي کند که دوربين چندين ساعت به صورت مداوم روشن باشد و تصاوير را ضبط کند. در سفرها و زمان هاي طولاني باتري به تنهايي جوابگو نيست. به همين علت امکاني در دوربين هاي ماشين در نظر گرفته شده است که از برق ماشين نيز بتوانند تغذيه شوند. هنگامي که ماشين خاموش است دوربين از باتري خود استفاده مي کند. اکثر مدل هاي دوربين ماشين مي توانند به شارژر فندکي خودرو متصل شوند.

6. پارکينگ مد در دوربين خودرو چيست

يکي از ويژگي‌هاي امنيتي دوربين‌ مداربسته خودرو حالت پارکينگ دوربين است. اگر دوربين مداربسته ماشين داراي مد پارکينگ باشد مي‌توانيد از پارک کردن و امنيت خودروي خود اطمينان داشته باشيد. در صورت فعال کردن مد پارکينگ دوربين خودرو، تا نيم ساعت بعد از خاموش شدن خودرو به تصويربرداري ادامه مي‌دهد. سپس به حالت hibernation يا حالت آماده باش قرار مي گيرد با وارد آمدن ضربه‌ و يا حرکت اتومبيل ضبط تصاوير شروع مي شود.

در اين مدت اگر دوربين داراي Wifi باشد با تلفن همراه تصاوير دوربين را مي توان مشاهده کرد. اگر اين ويژگي در دوربين نباشد مي توان بعد از مراجعه به خودرو فيلم هاي ضبط شده بر روي حافظه دوربين را مشاهده کرد. دوربين هاي خودرو که از اين قابليت پشتيباني مي کنند داراي باتري هستند تا هنگامي که خودرو خاموش است نيز دوربين بتواند تصاوير را ضبط نمايد. با استفاده از اين قابليت دوربين مداربسته ماشين از پارک اتومبيل خود در پارکينگ هاي عمومي و يا مکان هايي که امنيت آنها تضمين شده نيست، آسوده خاطر باشيد.

7. انواع دوربين مداربسته ماشين

دوربين مداربسته ماشين از نظر شکل ظاهري، اندازه، فضاي ذخيره سازي و محل نصب انواع مختلفي دارند. بعضي از آنها در پشت اتومبيل، برخي در جلو و برخي به سقف و آينه اتومبيل و… متصل مي شوند. بر اساس نياز و ساير ويژگي هاي دوربين هاي ماشين نوع دوربين را انتخاب کنيد.

دوربين خودرو ??? درجه

اين نوع از دوربين مداربسته خودرو از چهار عدد دوربين تشکيل شده است. اين دوربين ها را مي توان در زير آينه بغل، روي سپر عقب خودرو و همچنين روي سپر جلوي خودرو قرار داد. در نتيجه امکان ديد با زاويه ??? درجه بر روي مانيتور خودرو براي راننده فراهم مي شود. استفاده از دوربين خودرو 360 درجه به علت ديد راننده از تمام ابعاد خودرو پارک در محل هاي باريک را راحت تر مي کند. همچنين از بسياري از تصادفات و برخورد با موانع جلوگيري مي شود. اين نوع دوربين مداربسته ماشين علاوه بر ثبت و ذخيره تصاوير، آنها را به صورت زنده و با کيفيت عالي به راننده خودرو ابلاغ مي نمايد. از ويژگي دوربين ماشين ??? درجه تشخيص صدا است. دوربين 360 درجه خودرو داراي Gps نيز است که در زمان سرقت اتومبيل رديابي اتومبيل را امکان پذير مي کند.

بازدید : 5
يکشنبه 19 تير 1401 زمان : 10:34

بلوک سبک

بلوک سيماني يکي از پرمصرفترين انواع بلوک ساختماني در ايران است که به دليل فراواني و در دسترس بودن مواد اوليه آن و همچنين ارزاني نسبي قيمت آن در ايران به يکي از پرکاربردترين انواع مصالح ساختماني براي تيغه چيني و ديوارکشي تبديل شده است. بلوک سيماني از سه مصالح پايه شامل سيمان، ماسه و آب تشکيل شده است که با توجه به مواد اوليه به کار رفته در آن به دو نوع بلوک سنگين و سبک تقسيم ميشود. در صورتي که از ماسه در توليد بلوک سيماني استفاده شود به آن بلوک سيماني15 در 50 سنگين و در صورتي که از پوکه معدني يا صنعتي در توليد بلوک سيماني استفاده شود به آن بلوک سيماني سبک گفته ميشود. در توليد بلوک سيماني سنگين ماسه اي معمولاً از ماسه شکسته استفاده ميشود زيرا ماسه شکسته اصطکاک بيشتري بين اجزا ايجاد ميکند و از اين رو نيروي اصطکاک مابين دانه هاي ماسه به افزايش مقاومت و يکپارچگي بلوک سيماني 15 در 50 کمک ميکند. همچنين يکي از مسائل بسيار مهمي که در توليد بلوک سيماني به آن بايد توجه شود طرح اختلاط مهندسي ماسه و سيمان و آب است.

222_w4jd.jpg

بلوک هاي سيماني سبک در اقسام ديواري و سقفي به منظور کاهش بار، تبادل حرارتي و صوتي در ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرند. اين بلوک ها از بتن هاي سبک ساخته مي شوند. وزن مخصوص بلوک هاي سيماني سبک از ??? تا ???? کيلوگرم بر مترمکعب مي باشد. مقاومت فشاري متوسط ? نمونه آن ها بايد حداقل ?? کيلوگرم بر سانتيمتر مربع و حداقل مقاومت فشاري يک نمونه ?? کيلوگرم بر سانتيمترمربع باشد.

بلوک سبک استاندارد

تاييديه شهرداري براي محصولات استاندارد

وزن مناسب بلوک سيماني استاندارد

اگر بخواهيم وزن بلوک هاي سيماني ساده و سبک را مقايسه کنيم بايد ابتدا هر کدام از آن ها را در ابعاد ??*??*?? سانتيمتر مورد بررسي قرار دهيم. وزن هر عدد بلوک سيماني حدود ?? الي ?? کيلوگرم مي باشد. اگر از پوکه به جاي شن در محصول استفاده شود، وزن آن به ?? الي ?? کيوگرم مي رسد.

براي خريد بلوک سبک استاندارد، گام مهمي که هر پيمانکار يا کارفرما بايد بردارد، انتخاب تامين کننده يا برند مناسب و معتبر ميباشد. در صورتي که خريد بلوک ساختماني از مراکز غير معتبر صورت گيرد، ضررهاي مالي بسياري براي کارفرما ايجاد خواهد کرد، که در طول زمان ضررهاي جاني نيز ممکن است به آن اضافه گردد.

اگر چه بلوک سبک يک عضو غير باربر براي تيغه چيني ساختمان است، اما نميتوان در خريد آن و يا انتخاب تامين کننده معتبر آن دچار اهمال يا کوتاهي شد. بازار مصالح ساختماني، بازار گسترده اي است که مصالح را با انواع قيمت به بازار عرضه مي کنند. اما چيزي که باعث تمايز توليد کنندگان با هم ميشود، نحوه ساخت و رعايت اصول استاندارد در ساخت محصول ميباشد.

مهم ترين نکته اي که هنگام خريد بلوک سيماني سبک بايد به آن دقت شود، نشان استاندارد سازمان ملي ايران است که مراتب اخذ آن بايد از جانب تامين کننده طي شده و در ساخت تک تک خروجي ها لحاظ گردد.
در ادامه حول شاخص هاي اعطاي امتياز به تامين کننده و محاسبه امتياز و نمره قبولي يا عدم اعتبار آن برند، بحث ميگردد.

توليد کننده بلوک سبک با آزمايشات کنترل کيفي

کنترل کيفي مصالح ساختماني

تامين کننده اي در بازار مصالح ساختماني داراي اعتبار و اصالت کالا شناخته ميشود که محصولات خود را در آزمايشگاه هاي کنترل کيفي مورد بررسي قرار داده و آن را از لحاظ استانداردهاي مشخص شده از جانب دستگاه هاي اجرايي به اثبات رسانده باشد. تمامي بلوک هاي سبک ساختماني توليد شده توسط آن برند بايد داراي نشان استاندارد ملي ايران باشد. زماني يک بلوک مجوز شماره ???? سازمان استاندارد ملي را دريافت ميکند که از لحاظ ظاهري، مقاومت، وزن و ميزان جذب رطوبت رواداري هاي مجاز را رعايت کرده باشد.

نکات اجرايي بلوک سيماني چيست؟

پيش از استفاده بايد بلوک‌ها را به خوبي تميز و رويشان را خيس کنيد تا به بهترين شکل ممکن با ملات به يکديگر بچسبند.

شاقول بودن ديوار و عمود بودن دو ديوار نسبت به هم (گونيا بودن) در حين اجراي هر رج ديوار بررسي گردد.

يکي از کارهاي اشتباه خرد کردن بلوک‌ها است چرا که اين کار از مقاومت آن‌ها کم مي‌کند. در حد امکان بلوک‌ها به صورت سالم و يک تکه اجرا گردد.

ملات خوب ملاتي است که از ماسه و سيمان کافي ساخته شده باشد. اين ملات بايد در بخش‌هاي پايين و ديواره‌هاي بلوک‌ها نيز پخش شود.

اگر در سقف تيرچه و بلوک از بلوک‌هاي سيماني جهت پر کردن فضاي بين تيرچه‌ها استفاده شد حتما بلوک‌هاي ابتدا و انتها با پلاستيک مسدود شوند تا بتن داخل آن‌ها نرفته و وزن سقف سنگين نشود.

امروزه در کلان‌شهرها و ساختمان‌هاي مدرن استفاده از بلوک سبک رونق فراواني يافته است از مهم‌ترين مزايا استفاده از بلوک سيماني سبک مي‌توان موارد زيادي را نام برد.

افزايش سرعت ساخت

عايق صوت و حرارت

سبک‌تر شدن سازه نهايي

استاندارد بودن بلوک

به همين دليل است که در شهرهاي بزرگ مانند مشهد استفاده از بلوک سبک سيماني در ساختمان‌سازي هرروز تقاضاي بيشتري پيدا مي‌کند.

فروش بلوک سيماني در مشهد

اگرچه بلوک سازه کريمي در استان خراسان و شهر مشهد نمايندگي و عامليت توزيعي ندارد. ولي امکان فروش بلوک سيماني به سازندگان مشهد فراهم است.

خريداران بلوک سبک مي‌تواند با سفارش بلوک سبک به کارخانه بلوک سازه کريمي با خيالي آسوده بلوک سبک را در پروژه خود تحويل گرفته و استفاده نمايند.

بلوک کريمي توليد کننده بلوک سيماني استاندارد با جديدترين روش آمادگي دريافت سفارش از تمام نقاط کشور را داراست. به دليل ظرفيت بالاي توليد اين سفارشات در اسرع وقت آماده تحويل هستند.

بازدید : 7
پنجشنبه 16 تير 1401 زمان : 11:37

معروف ترين شرکت هاي ليزر موهاي زائد بدن؟


داشتن مو خوب است، اما وقتي در جاهايي رشد مي کند که نمي خواهد رشد کند، داستان کاملاً متفاوت مي شود. سال هاست که خانم ها به دنبال راهي براي از بين بردن موثر موهاي زائد بدون موفقيت هستند. در سال 2019، بازار جهاني محصولات حذف موهاي زائد 4.01 ميليارد دلار ارزش داشت و پيش بيني مي شود تا سال 2027 به 4.94 دلار افزايش يابد.

اما حتي با وجود گزينه هاي مختلف موجود در بازار، اکثر ابزارهاي رفع موهاي زائد هنوز تا حد زيادي بي اثر و موقت هستند. بيشتر آنها با مشکلات اضافي ديگري مانند موهاي زير

وتاثيرآن ليزر موهاي زائد


پوستي، بريدگي تيغ، بثورات، برآمدگي ها و سوختگي همراه هستند. سپس روش هاي ديگري مانند اپيلاسيون و ليزر باليني که قيمت هاي گزافي دارند و از دسترس افراد عادي دور هستند. در تلاش براي تغيير اين روايت، محصولي را معرفي کرده است که به طور کامل از شر موهاي زائد خلاص مي شود، بدون هيچ گونه مصالحه يا شکست.

اولين دستگاه ليزر موهاي زائد خانگي با قابليت خنک کننده به نام پالس لايت را معرفي مي کند که يکي از رايج ترين درمان هاي زيبايي پوست براي رفع دائمي موهاي زائد مي باشد. نور پالسي با ساطع طول موج هاي نور پراکنده بين 470 تا 1200 نانومتر کار مي کند. اين بدان معني است که IPL مي تواند ناحيه بزرگتري از پوست را در زمان کمتري نسبت به ليزر درماني بهبود بخشد. سپس انرژي نوري ساطع شده فوليکول هاي مو را هدف قرار مي ده

وچه خواصي وچه چيزي ارائه ميدهد؟


بهتر از هر نوار مومي، تيغ يا کرم اصلاح موجود در بازار. اين دستگاه همچنين مجهز به فناوري خنک کننده يخ است که دستگاه شرکت رابين مديکال همچين مزايارو دارد که تجربه حذف موهاي زائد بدون درد را ارائه مي دهد. علاوه بر مکمل هايي که در هفته اول با ريزش موي قابل مشاهده نتايج نشان مي دهند.

هر کس مي تواند خود را با قيمتي بسيار پايين تر از قرار ملاقات هاي معمولي سالن داشته باشد. با پرداخت يک بار هزينه، مصرف کنندگان مي توانند ليزر موهاي زائد را در خانه انجام دهند که نيازي به شارژ يا شارژ مجدد ندارند. در ضمن اين دستگاه داراي لوله کوارتز قوي مي باشد که ماندگاري آن 30 سال بوده و ماندگاري بيشتري نسبت به اصلاح دارد. و براي القاي اطمينان، ضمانت بازگشت يک روزه وجه را در صورت شکست ارائه مي دهد.

درباره ي ليزرموهاي زائد بدن


اعتقاد بر اين است که زيبايي به معناي احساس خوب روي پوست است. اين شرکت به مشتريان خود کمک مي کند تا از راحتي خانه خود به پوستي درخشان دست يابند. علاوه بر اين، يک برس پاک‌کننده صورت هوشمند، يک غلتک کريستالي و يک ست گو-گو، و يک کيت ميکرودرم ابريژن حرفه‌اي که با نتيجه هر چيزي که در يک سالن ساخته مي‌شود رقابت مي‌کند.

با تداوم تمرکز بر محيط زيست، اطمينان حاصل مي کند که تمام محصولات خود با موادي بسته بندي مي شوند که 100? قابل بازيافت هستند. اين شرکت همچنين با کاشت درخت براي هر خريدي که در وب سايت خود انجام مي دهد کمک مي کند.

لطفا براي اطلاعات بيشتر در مورد محصولاتي که ارائه مي دهند مراجعه کنيد

https://corosocial.com/read-blog/132796

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6944935727382020096/

https://twitter.com/ahmedal03612913/status/1539170041136021504

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVt8-5G4rl29B98bPP83Rraj5deja6_8FdY4NnYzaI7vXVOg/viewform

https://vk.com/id678874755?w=wall678874755_4490%2Fall

https://www.pinterest.co.uk/pin/1014646991029491231

https://ello.co/ahmedali239/post/cuieijuhrtm_dgaxvd5xpa

http://y8space.com/activity-2/p/3329706/

https://sociallawy.com/story1623320/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D9%85%D9%88

http://caitlintrafton.nmdprojects.net/portfolio/activity/p/340429/

https://www.deshraag.org/activity/p/432643/

https://dailygram.com/index.php/profile-55910/?link-id=394278

https://lessontoday.com/activity/p/1706979/

http://isms.pk/activity/p/4241936/

http://westernt2p.ca/activity/p/1107353/

https://bandochoi.com/activity/p/1813716/

http://www.bcsnerie.com/activity/p/2379662/

http://sqworl.com/v95ot6

https://bit.ly/3NsZPco

http://gg.gg/11l4ya

https://cutt.ly/HKKViTZ

https://v.gd/WbeKVt

https://did.li/9Hkaa

https://v.ht/fvEo

بازدید : 3
چهارشنبه 15 تير 1401 زمان : 18:56

Music Promotion Services Marketing

Cheapest Spotify plays premium

Is Spotify the best platform for those people who are looking for their favorite music and has lots of services for all kinds of people even artists and normal people.

Cheapest Spotify plays are a choice for those artists who cannot afford so much money but for this reason they can do it. The definition of Spotify plays is related to all tracks that you're released and they have been hurt by so many people who can be your future fans.

There is one website that can give lots of services in the field of Spotify promotion services but you need to first make understandable things for yourself. The name of the website is black white promotion services. This website can offer so many services in the field of everything like Instagram YouTube and Spotify and stuff like that. If you are a new artist and you are reading this brief information you need to focus on the goals that you have in your mind, please on the artistic life that you made for yourself. As you may probably know Spotify plays can help you to be seen by so many people.

For the new artist cheapest Spotify plays can be a good and appropriate choice for themselves to improve their artistic life. Artists like Jay Z and Beyonce starting a journey like this. But you need to focus on the other services that you can get from back white promotion. All the people can be an artist but the exceptional people can be real artists. So they do not lose any opportunity and they try to make great things for themselves, especially in the office of life.

The cheapest black white promotion has a range of variable prices the prices here is it starts from $10 to $1,000 but you have to know that all the prices that exist on the cheapest Spotify play in black white promotion have to discount. All the choices of a Spotify please can give you more than 1000 plays or the structure that you mate for yourself especially for artistic like so they can give you everything based on the goals that you made for yourself.

All the choices of Spotify play that exist on black white promotion can be in a high-quality version.

In conclusion, the cheapest Spotify plays can allow you to have a real-life this apply for yourself so if you want to know more about the cheapest Spotify plays premium you need to go through black white promotion website to figure out what is the best things for you.

Buy Beatport Downloads

the Beatport is the best place for people especially the artist who wants to be at the top place, there is a website which would be called the black-white promotion. In black white promotion, you will get to Buy beat port downloads. It means that if you have tracks. You can have so many people who are going to be your fans. And they also download your tracks so many times, this is one of the assets that you will need for yourself. The main part of Buying Beat port download is related to the choices that you can get on the Black white promotion website.

The main goal of Beatport is to placed you on top list of so many songs but the website which is Black white promotion can help you to move further against all of your competitors. Your competitors also can be new and other famous artist like Beyonce, if you want to know what are the main features of Beatport download, you can access to Black white promotion services. So this would main a real opportunity for yourself. Actually this would help you to be on top list on beat port strategies.

What is the Beatport

The Beatport online streaming service, which has long been promoting and attracting fans, is now available to DJs for the first time through the DJ Pioneer app. This service is available through the latest version of the Pioneer We DJ iPhone application with the free download, but the cost of this service is paid by paying a Beatport LINK subscription. And will soon be available for Rekordbox DJ software. Which provides DJs with access to the tracks offline without the need for the Internet.

Also, this would be a great explanation for those people who wants to have Beat port downloads so in Black white promotion you can have a source of the help of promotion for yourself. However, there is now access to millions of songs, going to different styles and searching. Cracks are loaded on the decks with the We DJ app almost too soon, and crack analysis is done in the background,

How can we access to Beatport downloads

Buying beat port download is related to some websites that are offering the services in this field like black white promotion. So if you are a DJ, you can have the main features of download on Beatport.

Conclusion

In this article we discussed about Buying Beatport download so if you want to access to this options please go to black white promotion.

https://cutt.ly/jKNFmSK

https://mub.me/HbFO

https://llk.dk/dr4y87

https://www.intensedebate.com/people/KayBush3d

https://www.authorstream.com/KayBush3/

https://www.f6s.com/kay-bush

https://letterboxd.com/KayBush3/

https://devpost.com/kaybush3

https://www.openlearning.com/u/kaybush-rdu6yh/

https://www.bitsdujour.com/profiles/dLQcic

https://www.zillow.com/profile/KayBush3

http://recipes.mentaframework.org/user/profile/212954.page

https://qiita.com/KayBush3

بازدید : 4
جمعه 3 تير 1401 زمان : 17:34

بلوک سبک

بلوک سيماني يکي از پرمصرفترين انواع بلوک ساختماني در ايران است که به دليل فراواني و در دسترس بودن مواد اوليه آن و همچنين ارزاني نسبي قيمت آن در ايران به يکي از پرکاربردترين انواع مصالح ساختماني براي تيغه چيني و ديوارکشي تبديل شده است. بلوک سيماني از سه مصالح پايه شامل سيمان، ماسه و آب تشکيل شده است که با توجه به مواد اوليه به کار رفته در آن به دو نوع بلوک سنگين و سبک تقسيم ميشود. در صورتي که از ماسه در توليد بلوک سيماني استفاده شود به آن بلوک سيماني15 در 50 سنگين و در صورتي که از پوکه معدني يا صنعتي در توليد بلوک سيماني استفاده شود به آن بلوک سيماني سبک گفته ميشود. در توليد بلوک سيماني سنگين ماسه اي معمولاً از ماسه شکسته استفاده ميشود زيرا ماسه شکسته اصطکاک بيشتري بين اجزا ايجاد ميکند و از اين رو نيروي اصطکاک مابين دانه هاي ماسه به افزايش مقاومت و يکپارچگي بلوک سيماني 15 در 50 کمک ميکند. همچنين يکي از مسائل بسيار مهمي که در توليد بلوک سيماني به آن بايد توجه شود طرح اختلاط مهندسي ماسه و سيمان و آب است.

222_w4jd.jpg

بلوک هاي سيماني سبک در اقسام ديواري و سقفي به منظور کاهش بار، تبادل حرارتي و صوتي در ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرند. اين بلوک ها از بتن هاي سبک ساخته مي شوند. وزن مخصوص بلوک هاي سيماني سبک از ??? تا ???? کيلوگرم بر مترمکعب مي باشد. مقاومت فشاري متوسط ? نمونه آن ها بايد حداقل ?? کيلوگرم بر سانتيمتر مربع و حداقل مقاومت فشاري يک نمونه ?? کيلوگرم بر سانتيمترمربع باشد.

بلوک سبک استاندارد

تاييديه شهرداري براي محصولات استاندارد

وزن مناسب بلوک سيماني استاندارد

اگر بخواهيم وزن بلوک هاي سيماني ساده و سبک را مقايسه کنيم بايد ابتدا هر کدام از آن ها را در ابعاد ??*??*?? سانتيمتر مورد بررسي قرار دهيم. وزن هر عدد بلوک سيماني حدود ?? الي ?? کيلوگرم مي باشد. اگر از پوکه به جاي شن در محصول استفاده شود، وزن آن به ?? الي ?? کيوگرم مي رسد.

براي خريد بلوک سبک استاندارد، گام مهمي که هر پيمانکار يا کارفرما بايد بردارد، انتخاب تامين کننده يا برند مناسب و معتبر ميباشد. در صورتي که خريد بلوک ساختماني از مراکز غير معتبر صورت گيرد، ضررهاي مالي بسياري براي کارفرما ايجاد خواهد کرد، که در طول زمان ضررهاي جاني نيز ممکن است به آن اضافه گردد.

اگر چه بلوک سبک يک عضو غير باربر براي تيغه چيني ساختمان است، اما نميتوان در خريد آن و يا انتخاب تامين کننده معتبر آن دچار اهمال يا کوتاهي شد. بازار مصالح ساختماني، بازار گسترده اي است که مصالح را با انواع قيمت به بازار عرضه مي کنند. اما چيزي که باعث تمايز توليد کنندگان با هم ميشود، نحوه ساخت و رعايت اصول استاندارد در ساخت محصول ميباشد.

مهم ترين نکته اي که هنگام خريد بلوک سيماني سبک بايد به آن دقت شود، نشان استاندارد سازمان ملي ايران است که مراتب اخذ آن بايد از جانب تامين کننده طي شده و در ساخت تک تک خروجي ها لحاظ گردد.
در ادامه حول شاخص هاي اعطاي امتياز به تامين کننده و محاسبه امتياز و نمره قبولي يا عدم اعتبار آن برند، بحث ميگردد.

توليد کننده بلوک سبک با آزمايشات کنترل کيفي

کنترل کيفي مصالح ساختماني

تامين کننده اي در بازار مصالح ساختماني داراي اعتبار و اصالت کالا شناخته ميشود که محصولات خود را در آزمايشگاه هاي کنترل کيفي مورد بررسي قرار داده و آن را از لحاظ استانداردهاي مشخص شده از جانب دستگاه هاي اجرايي به اثبات رسانده باشد. تمامي بلوک هاي سبک ساختماني توليد شده توسط آن برند بايد داراي نشان استاندارد ملي ايران باشد. زماني يک بلوک مجوز شماره ???? سازمان استاندارد ملي را دريافت ميکند که از لحاظ ظاهري، مقاومت، وزن و ميزان جذب رطوبت رواداري هاي مجاز را رعايت کرده باشد.

نکات اجرايي بلوک سيماني چيست؟

پيش از استفاده بايد بلوک‌ها را به خوبي تميز و رويشان را خيس کنيد تا به بهترين شکل ممکن با ملات به يکديگر بچسبند.

شاقول بودن ديوار و عمود بودن دو ديوار نسبت به هم (گونيا بودن) در حين اجراي هر رج ديوار بررسي گردد.

يکي از کارهاي اشتباه خرد کردن بلوک‌ها است چرا که اين کار از مقاومت آن‌ها کم مي‌کند. در حد امکان بلوک‌ها به صورت سالم و يک تکه اجرا گردد.

ملات خوب ملاتي است که از ماسه و سيمان کافي ساخته شده باشد. اين ملات بايد در بخش‌هاي پايين و ديواره‌هاي بلوک‌ها نيز پخش شود.

اگر در سقف تيرچه و بلوک از بلوک‌هاي سيماني جهت پر کردن فضاي بين تيرچه‌ها استفاده شد حتما بلوک‌هاي ابتدا و انتها با پلاستيک مسدود شوند تا بتن داخل آن‌ها نرفته و وزن سقف سنگين نشود.

امروزه در کلان‌شهرها و ساختمان‌هاي مدرن استفاده از بلوک سبک رونق فراواني يافته است از مهم‌ترين مزايا استفاده از بلوک سيماني سبک مي‌توان موارد زيادي را نام برد.

افزايش سرعت ساخت

عايق صوت و حرارت

سبک‌تر شدن سازه نهايي

استاندارد بودن بلوک

به همين دليل است که در شهرهاي بزرگ مانند مشهد استفاده از بلوک سبک سيماني در ساختمان‌سازي هرروز تقاضاي بيشتري پيدا مي‌کند.

فروش بلوک سيماني در مشهد

اگرچه بلوک سازه کريمي در استان خراسان و شهر مشهد نمايندگي و عامليت توزيعي ندارد. ولي امکان فروش بلوک سيماني به سازندگان مشهد فراهم است.

خريداران بلوک سبک مي‌تواند با سفارش بلوک سبک به کارخانه بلوک سازه کريمي با خيالي آسوده بلوک سبک را در پروژه خود تحويل گرفته و استفاده نمايند.

بلوک کريمي توليد کننده بلوک سيماني استاندارد با جديدترين روش آمادگي دريافت سفارش از تمام نقاط کشور را داراست. به دليل ظرفيت بالاي توليد اين سفارشات در اسرع وقت آماده تحويل هستند.

بازدید : 8
جمعه 27 خرداد 1401 زمان : 13:09

شخصيت ضد اجتماعي و راه هاي درماني آن توسط روانشناس

براي درمان ضد اجتماعي خود مي توانيد به کلينک آوان رواشناس در پاسداران مراجعه کنيد https://avanclinic.ir

الگوي رفتاري متلاطم شخصيت ضداجتماعي فراتر از مرحله بزرگسالي ادامه مي‌يابد، زيرا افراد مبتلا به اين اختلال ممکن است اعمال خاصي را به صورت مداوم و تکراري انجام دهند که در نهايت در بسياري از موارد منجر به دستگيري و زنداني شدن آن‌ها مي‌شود.

براي مثال، اين افراد تمايل به انجام رفتار‌هايي دارند که عبارتند از: آسيب رساندن و تخريب اموال، آزار و اذيت، سرقت يا درگير شدن در ساير مشغله‌هاي غيرقانوني، ناديده گرفتن خواسته ها، احساسات و حقوق ديگران و توسل مکرر به فريب و مانور براي کسب سود يا لذت.

هيچ چيز آن‌ها را از دروغ گفتن، جعل هويت يا انکار هنجار‌ها و معيار‌هاي پذيرفته شده باز نمي‌دارد، به موجب آن مي‌توانند بدون پيش بيني گام‌هاي خود و عواقب احتمالي، به صورت تکانشي عمل کنند و هدف اقدامات و عملکرد‌هاي آن‌ها صرفاً براي ارضاي فوري نيازهايشان بدون فکر قبلي و بدون هيچ ملاحظه‌اي است.

ويژگي‌هاي رفتاري اين اختلال به تغييرات پي در پي و ناگهاني در محل کار، محل زندگي و در زمينه روابط شخصي مربوط مي‌شود.

شروع اين اختلال معمولاً به دوران کودکي يا اوايل نوجواني برمي گردد و تا بزرگسالي و حتي بعد از آن ادامه مي‌يابد. راه‌هايي وجود دارد که اختلال شخصيت را فقط از سن ?? سالگي به بالا مي‌توان تشخيص داد در حالي که اختلالاتي که قبل از اين سن ظاهر مي‌شوند. اختلالات رفتاري در نوجوانان تعريف مي‌شوند.

رفتار اين بيماران با بي مسئوليتي مطلق و دائمي مشخص مي‌شود، مثلاً در زمينه کاري، دوره‌هاي بسيار طولاني و مستمري را بدون کار سپري مي‌کنند، زيرا حتي در صورت امکان از کار خودداري يا کار خود را ترک مي‌کنند. قبل از تنظيم و تضمين يک کار را جايگزين کار ديگر مي‌کنند و اغلب بدون دليل روشن از کار خود غيبت مي‌کنند.

درگير بدهي‌ها مي‌شوند و از امور خانواده خود غفلت مي‌کنند و در مواجهه با اعمال خود و عواقب آن براي ديگران اهميتي نمي‌دهند و هيچ پشيماني ندراند، بلکه بيش از اين‌ها تقصير و مسئوليت را متوجه قربانيان خود مي‌کنند.

اختلال شخصيت ضداجتماعي به طور کلي در بين افراد طبقات فقير اجتماعي و اقتصادي در بين افرادي که در شهر‌هاي بزرگ زندگي مي‌کنند شايع است. اين اختلال در بين مردان شايع‌تر از زنان است و تخمين زده مي‌شود که حدود ? درصد از مردان به طور کلي از اين بيماري رنج مي‌برند. اين اختلال در زنان ? درصد است.

ابتلا به اختلال شخصيت ضد اجتماعي

ابتلا به اختلال شخصيت ضد اجتماعي در گرو چندين عامل است . محيط خانوادگي و اجتماعي ، نارسايي‌هاي يادگيري و عوامل وراثتي . ديده شده پدر و مادري که داراي رفتارهاي ضداجتماعي هستند اين رفتار را به فرزندانشان هم انتقال مي دهند . امواج مغزي افراد داراي اين اختلال کمي کندتر از امواج مغزي افراد سالم است . امواج مغز آنها بيشتر شبيه به کودکان است بنابراين شايد بشود گفت رشد مغزي آن‌ها هنوز کامل نشده . شيوه تربيتي فرزند تأثير مهمي در ابتلا به اختلال شخصيت ضد اجتماعي دارد . روش هاي تربيتي خشن و بي‌ثبات موجب افزايش علائم اختلال شخصيت ضد اجتماعي مي‌شود . معمولا افراد مبتلا دچار محروميت هيجاني هستند و در خانه با والديني با سخت گيري و آسان گيري همزمان روبرو هستند که افرادي بي رحم و پرتوقع و بد دهان بوده اند .

مشکلات اختلال شخصيت ضد اجتماعي

مشکلات اختلال شخصيت ضد اجتماعي اغلب جدي هستند . اين افراد هنجار شکن‌هاي قوي اي هستند به همين علت ممکن است بيش از حد درگير مسائل قضايي بشوند . افراد مبتلا به اين اختلال به خاطر خشم زياد و عدم رعايت حقوق ديگران آسيب‌هاي زيادي به ديگران وارد ميکنند . اين افراد در سن نوجواني در مدرسه دردسرهاي زيادي درست مي‌کنند و بارها اقدام به فرار از مدرسه مي‌کنند . اين افراد ممکن است اقدام به خودکشي کنند براي همين نيازمند مراقبت شديد هستند . رانندگي در حين مستي يکي از کارهايي است که اغلب آن‌ها انجام مي‌دهند و ممکن است منجر به اتفاقات ناگواري شوند. در زندگي زناشويي انسان هاي نامتعادل و بي مسئوليتي هستند و هيچ واکنش و تعهد عاطفي ندارند . ممکن است محدوديت هاي سختي براي همسرشان ايجاد کنند و دربرابر اعتراض او دست به فحاشي و کتک زدن بزنند .

درمان اختلال شخصيت ضد اجتماعي

درمان اختلال شخصيت ضد اجتماعي نيازمند استفاده از مشاوره روانشناسي است اما مشکل اصلي متقاعد کردن فرد براي انجام مشاوره است . براي درمان اختلال شخصيت ضد اجتماعي معمولاً از روش‌هاي شناخت درماني و رفتاردرماني استفاده مي‌شود و براي کنترل علائم نيز از دارو درماني استفاده مي شود . شناخت درماني براي درمان اين اختلال اثربخشي بالايي دارد . در درمان به روش شناختي باالگوهاي فکري فرد مبتلا به اختلال شخصيت سروکار داريم . مشاور الگوهاي فکري غلط را با الگو هاي فکري سالم جايگزين مي کند ‌. در رفتار درماني از شرطي سازي استفاده مي‌شود بدين صورت که به رفتارهاي صحيح فرد پاداش داده مي‌شود تا تقويت شود و اينگونه رفتار فرد را با هنجارهاي جامعه هماهنگ مي‌کنند . استفاده از دارودرماني در اين اختلال بيشتر براي کنترل علائم است . داروهاي ضدافسردگي براي تثبيت خلق و داروهاي ضدصرع براي کنترل پرخاشگري تجويز مي‌شود .

ملاک هاي تشخيص اختلال شخصيت ضد اجتماعي

ملاک‌هاي تشخيص اختلال شخصيت ضداجتماعي در DSM_5 به اين صورت است که فرد از علائم نام برده شده در تعريف اختلال شخصيت ضد اجتماعي بايد حداقل سه مورد را براي يکسال داشته باشد و در سه ماه گذشته هم حتما يک مورد از علائم در فرد ديده شود . براي کساني که زير هيجده سال سن دارند اين اختلال تشخيص داده نمي‌شود . رفتارهاي ضداجتماعي ممکن است ناشي از اختلال در مصرف مواد يا از علائم ساير بيماري هاي رواني مثل اسکيزوفرني باشد . براي تشخيص دقيق و بهتر اين اختلال بايد سابقه بيماري‌هاي فرد بررسي شود . اغلب فرد مبتلا به اين اختلال قبل از شروع پانزده سالگي مبتلا به اختلال سلوک تشخيص داده مي شود . راه بهتر و دقيق‌تر تشخيص اين اختلال مراجعه به مشاور و انجام مصاحبه‌هاي باليني است .

درمان يک شخصيت ضد اجتماعي

درمان اختلال شخصيت ضد اجتماعي دشوار است. افراد مبتلا به اين اختلال به ندرت به دنبال درمان به تنهايي هستند. از آنجايي که افراد مبتلا به اختلال شخصيت ضداجتماعي اغلب با سيستم عدالت کيفري در تماس هستند، حبس و ساير اقدامات تنبيهي تا حد زيادي براي اين افراد بي‌اثر هستند، زيرا افراد مبتلا به اين وضعيت معمولاً به مجازات پاسخ نمي‌دهند.

روش‌هاي درماني عبارتند از:

?. روان درماني

درمان شناختي رفتاري مي‌تواند در کمک به افراد براي دستيابي به بينش در مورد رفتار‌هاي خود و تغيير الگو‌هاي فکري شخص مفيد باشد، زيرا نتايج مؤثر معمولاً تنها پس از درمان طولاني مدت رخ مي‌دهد.

?. درمان دارويي

براي درمان برخي از علائمي که ممکن است فرد مبتلا به اين بيماري داشته باشد، مي‌توان از دارو‌ها استفاده کرد. برخي از دارو‌هايي که مي‌توان براي آن‌ها تجويز کرد شامل موارد زير است:

دارو‌هاي ضد اضطراب.

دارو‌هاي ضد افسردگي

دارو‌هاي ضد روان پريشي

دارو‌هاي تثبيت کننده خلق و خو

پيشگيري از شخصيت ضد اجتماعي

https://sphere.social/hello/blogs/view/281436

https://graph.org/%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-06-01

http://mehfeel.net/mehfeel/blogs/post/334001

https://community.wongcw.com/blogs/118965/%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9

https://www.crypto-city.com/profile-17809/?link-id=7768

https://tribesocommunity.tribe.so/post/https-avanclinic-ir-online-psychoanalyst-mshwr-khwdkh-msy-l-mkhtlfy-r-drmn---62974f2598d35263fae92504

http://www.hoomet.com/profile/wadagew/action_id/220433/show_comments/1

https://ello.co/ahmedali239/post/frpnqqtro3xb59xzsb-9bq

https://vk.com/wall704088952_2449

https://www.victoriaeducation.co.uk/activity/p/1241977/

https://www.pawer.global/activity/p/467730/

http://www.bcsnerie.com/activity/p/2235376/

https://www.givemea.ninja/activity/p/117742/

https://ok.ru/profile/588843830182/statuses/154318046059430

https://www.webtalk.co/n/42846840

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXo4QjdId9Azo_gIPpxc7D2gQJT8eQgCkMKDnnvYxNGOKzlg/viewform

https://diigo.com/0os3t6

https://demo.themesgrove.com/themes/tutorque/forum/activity/p/42953/

https://www.deshraag.org/activity/p/430435/

https://pigskinref.com/secure/activity/p/339845/

بازدید : 12
شنبه 21 خرداد 1401 زمان : 18:32

از ميلگردها در پروژه‌هاي ساختماني به منظور افزايش استحکام بتن در برابر نيروهاي کششي، برشي و خمشي استفاده مي‌شود چرا که بتن خود به تنهايي به دليل کشساني نبودن در برابر زلزله، لرزش و ضربات مقاومت لازم را نخواهد داشت.اما قيمت اين مقطع فولادي پرمصرف را چگونه مي‌توان محاسبه کرد؟ چه فاکتورهايي در تعيين قيمت ميلگرد نقش دارند؟ در اين مقاله به اين سوالات پاسخ داده خواهد شد.

محاسبه نرخ ميلگرد

وزن ميلگرد تابع مشخصاتي چون سايز، نوع ، کارخانه‌ي سازنده و … است. از طرفي در محاسبه قيمت نهايي بايد قيمت روز اين مقطع فولادي را نيز در نظر داشت. در ادامه اين مقاله تک تک عواملي که به صورت مستقيم و غير مستقيم بر نرخ اين مقطع فولادي تأثير گذارند را بررسي خواهيم کرد:

محاسبه وزن ميلگرد

براي محاسبه‌ي وزن يک ميلگرد بايد فاکتورهاي چون قطر و سايز آن را در نظر بگيريد. از آنجايي که اطلاع از وزن اين مقطع فولادي براي خريد و فروش و استفاده از آن در پروژه‌ها بسيار موردنياز است فرمول‌هايي براي اين کار تعريف شده است. شما مي‌توانيد براي اطلاع از وزن ميلگرد مورد نظر خود به يکي از روش‌ها زير اقدام کنيد:

?- در صورتي که نياز به محاسبه‌ي بسيار دقيق نداريد، و اطلاع از حدود وزن براي شما کافي‌است مي‌توانيد از فرمول زير استفاده کنيد.

در اين فرمول به صورت تقريبي براي هر متر مربع ?? تا ?? کيلوگرم وزن ميلگرد در نظر گرفته مي‌شود.

?- در صورتي که نياز به محاسبه ‌ي دقيق وزن ميلگرد داريد بايد از فرمول زير استفاده کنيد. در اين فرمول وزن به صورت حدودي در نظر گرفته نمي‌شود بلکه با استفاده از جدول ليستوفر و جدول اشتال وزني به صورت دقيق و مشخص تعيين شده و در آن جايگذاري مي‌شود:

روش محاسبه ‌ي دقيق وزن ميلگرد:

براي مثال: وزن يک شاخه ?? متري ميلگرد ?? با فرمول اين چنين محاسبه مي‌شود:

?- فرمول ديگري که مي‌توان براساس آن وزن هر شاخه را به صورت دقيق محاسبه کرد، فرمول زير است:

وزن نهايي = (شعاع (ميليمتر) * شعاع (ميليمتر) * ???? * ???? / ????) * طول

(ميليمتر)عدد ??? در فرمول بالا وزن مخصوص فولاد است.

?- اگر از گريد و سايز محصول خود اطلاع داريد، مي‌توانيد به جدول اشتال وزني و يا جدول ليستوفر مراجعه کرده و وزن يک متر را مشاهده نماييد.

?- هر کارخانه توليد کننده نيز جدول وزني براي توليدات خود تدوين مي‌کند که مي‌توانيد به آن مراجعه کرده و وزن ميلگرد خود را براساس مشخصات در آن بيابيد.

کارخانه سازنده:

يکي ديگر از عواملي که در تعيين قيمت اين مقطع فولادي نقش دارد، برند کارخانه توليدي است. در ميان کارخانجات توليدي در ايران، محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان از کيفيت بالاتري برخوردار هستند. کيفيت بالاتر محصولات ذوب آهن اصفهان موجب شده است که ميزان تقاضاي ميلگرد اين کارخانه در بازار بالاتر باشد و در نتيجه قيمت آن را افزايش دهد.
علاوه بر کيفيت، آلياژي که هر کارخانه براي توليد خود انتخاب کرده و به کار مي‌گيرد، نيز متقاوت است. آلياژهاي مختلف ممکن است در يک سايز يکسان وزن‌هاي متفاوتي را به آن بدهد.
قطر اسمي کارخانجات مختلف نيز ممکن است ? تا ? ميليمتر با مقدار مشخص شده در استاندارد اختلاف داشته باشد و همين ? تا ? ميليمتر اختلاف، وزن اين مقطع فولادي را به اندازه‌ي قابل مشاهده‌ي دستخوش تغييرات خواهد کرد.
جهت اطلاع از قيمت ميلگرد توليد شده در کارخانجات مطرح داخلي مي‌توانيد با شماره‌ي: ?????-??? تماس بگيريد.

نرخ روز ميلگرد :

عامل مهم ديگري که قيمت اين مقطع فولادي را تعيين مي‌کند قيمت و نرخ روز ميلگرد است. قيمت روز انواع محصولات فولادي متأثر از نرخ پايه بازار آهن و فولاد کشور تغيير مي‌کند.
قيمت روز شمش فولادي به عنوان ماده‌ي اوليه، نسبت عرضه و تقاضاي موجود در بازار، قيمت جهاني فولاد، قيمت روز انرژي، سياست‌هاي داخلي، سياست‌هاي کشورهاي خارجي، تورم و … تعيين مي‌شود و بر تک تک محصولات فولادي اثر مي‌گذارد. شما مي‌توانيد جهت اطلاع از آخرين قيمت‌ انواع مقاطع فولادي در بازار با شماره‌ي: ?????-??? تماس بگيريد.

تهيه مقاطع فولادي با بهترين قيمت

براي خريد ميلگرد بهتر است به سراغ مراکز معتبر و با سابقه برويد. چرا که چنين مراکزي به دليل ارتباط مستمر با کارخانجات از قيمت روز محصولات فولادي مرتباً و به طور دقيق اطلاع پيدا مي‌کنند. همچنين اين مراکز به دليل ارتباط مستقيم با کارخانجات توليدي، قيمت‌هاي مناسبتري را به شما پيشنهاد خواهند دارد.
يکي از بزرگترين و معتبرترين مراکز فروش مقاطع فولادي، آراد آهن است. بازرگاني آرادآهن با بيش از دو دهه سابقه محصولات فولادي توليد شده توسط کارخانجات مطرح داخلي را با بهترين قيمت ممکن به دست مشتريان خود در هر نقطه از کشور مي‌رساند.
جهت اطلاع از شرايط ويژه فروش انواع مقاطع فولادي در بازرگاني آراد آهن با شماره‌ي: ?????-??? تماس حاصل فرماييد.

منبع : آمازينگ

بازدید : 8
يکشنبه 8 خرداد 1401 زمان : 11:38

معرفي 10 سايت برتر آموزش سئو در ايران

سئو از جمله اصلي ترين و مهم ترين عملياتي است که جهت ارتقا عملکرد وب سايت ها صورت مي گيرد. با کمک سئو يا همان بهينه سازي يک وب سايت، مي توان تعداد بازديدکنندگان سايت را افزايش داده و در نتيجه سود بالايي براي صاحبان کسب و کار به وجود آورد. آشنايي با سئو اولين و اصلي ترين گامي است که براي سئو وب سايت خود مي بايست برداريد. به همين منظور در ادامه بهترين سايت هاي آموزش سئو فارسي را به شما معرفي خواهيم کرد.

سايت مدير وب

مدير وب از جمله وب سايت هاي آموزش سئو تکنيکال بوده و شامل چندين پکيج و دوره آموزشي بهينه سازي سئو مي شود. در اين وب سايت انواع مختلفي از مقالات مرتبط با دنياي سئو وجود داشته و توسط مهران منصوري فر تدريس مي شود. جهت آموزش و يادگيري سئو در مدير وب مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://modireweb.com/ شويد.

سايت نيوسئو

سايت نيوسئو فعاليت خود را در تير ماه سال 1993 آغاز کرد. مديريت اين سايت زير نظر امير قمصري بوده و به دليل تجارب جامع و کافي، اين سايت توانست تنها در مدت 5 ماه به رتبه يک آموزش سئو در گوگل دست پيدا کند. جهت آموزش و يادگيري سئو در نيوسئو مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://www.newseo.ir شويد.

فعاليت هاي تيم آموزشي سايت نيوسئو به شرح زير مي باشد:

 • بهينه سازي وب سايت ها براي موتورهاي جستجوگر
 • توليد محتواي نوين و سئو شده
 • بهينه سازي وب مسترتولز و تحليل آن
 • ساخت حرفه اي بک لينک
 • بازاريابي اينترنتي
 • توليد مقالات و کتاب هاي مرتبط با سئو
 • سايت برتر آموز
 • سايت برتر آموز يکي از جامع ترين سايت هاي آموزشي است که دوره ها و پکيج هاي آموزشي مختلفي در آن به فروش مي رود. اين سايت در حال حاضر داراي دوره هاي آموزش سئو، اينستاگرام، فتوشاپ، وردپرس، زبان آلماني، زبان انگليسي، زبان ترکي و ‌..‌. مي باشد. برتر آموز در حوزه آموزش سئو و سايت توانسته است کاربران زيادي را به خود جلب کند چرا که سعي شده است تا آموزش سئو به آسان ترين شکل ممکن به علاقه مندان ارائه گردد. جهت آموزش و يادگيري سئو در برتر آموز مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://bartaramouz.ir شويد.

سايت seoedu

سايت seoedu نيز از جمله سايت هايي است که در زمينه سئو و بهينه سازي وب سايت ها فعاليت مي کند. مديريت اين سايت توسط محمدرضا دهقاني صورت مي گيرد و دوره هاي غير حضوري آموزش سئو، توليد محتوا، رپورتاژ آگهي، ساخت PBN، طراحي سايت، انتخاب کلمات کليدي و ... در اين سايت وجود دارد. جهت آموزش و يادگيري سئو در seoedu مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://seoedu.ir/ شويد.

سايت سئوکار

سايت سئوکار در ابتدا به عنوان يکي از وب سايت هاي تحقيقاتي در زمينه هاي کامپيوتري، فني و مهندسي فعاليت مي کرد و پس از گذر زمان به عنوان يکي از وب سايت هاي آموزشي بهينه سازي سئو وب سايت ها شناخته شد. سئوکار داراي چندين کارشناس سئو و برنامه نويس بوده و خدمات گوناگون سئو را انجام مي دهد. کاربران مي توانند در صورت نياز به بخش آموزش سئو اين وب سايت رجوع کرده و اطلاعات لازم را به صورت رايگان دريافت نمايند. جهت آموزش و يادگيري سئو در سئوکار مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://seokar.com/ شويد.

سايت وب وان

وب وان از ديگر سايت هاي آموزش سئو سايت مي باشد. اين سايت توسط بهنام شبرندي تاسيس شده و با تاکيد بر استفاده از تکنولوژي هاي روز دنيا، خدمات با کيفيتي را همراه با پشتيباني آنلاين به کاربران ارائه مي دهد. از جمله فعاليت هاي اصلي اين سايت مي توان به آموزش و مشاوره سئو اشاره کرد. جهت آموزش و يادگيري سئو در وب وان مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://webone.co/ شويد.

سايت تهران لرن

تهران لرن از جمله سايت هاي موفقي و تازه تاسيسي است که حوزه سئو و بهينه سازي وب سايت ها فعاليت مي کند. اين وب سايت در سال ???? توسط فرشاد حاتمي کيا راه اندازي شده است و هم اکنون دوره هاي آموزشي نوين و با کيفيتي را ارائه مي دهد. از جمله دوره آموزشي اين وب سايت مي توان به دوره لينک سازي عملي اشاره کرد. جهت آموزش و يادگيري سئو در تهران لرن مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://tehranlearn.com/ شويد.

سايت وب سيما

وب سيما نيز از ديگر سايت هاي مرتبط در حوزه سئو سايت است. اين وب سايت توسط امين اسماعيلي راه اندازي شده و هم اکنون دوره هاي آموزشي گوناگوني در اين سايت ارائه مي شود. از جمله دوره هاي اين وب سايت مي توان به دوره تدوين استراتژي سئو، آموزش حرفه اي توليد محتوا، آموزش تکنيک هاي حرفه اي سئو، سئو تکنيکال و ... اشاره کرد. دوره آموزش اصلي اين وب سايت ?? ساعته بوده و داراي پشتيباني آنلاين و دائمي است. جهت آموزش و يادگيري سئو در وب سيما مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://websima.academy/ شويد.

سايت مدير سرور

وب سايت مدير سرور توسط پيمان محمدپور راه اندازي شده است. اين وب سايت قصد دارد تا به کاربران خود کمک کند تا بتوانند کسب و کار خود را به سادگي و در سريع ترين زنان ممکن راه اندازي کنند. دوره هاي آموزشي اين وب سايت شامل جديد ترين متد هاي ديجيتال و مارکتينگ مي باشد. جهت آموزش و يادگيري سئو در مدير سرور مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://www.modireserver.com/ شويد.

سايت نوين

سايت نوين از سال ???? به عنوان همکار رسمي گوگل مشغول به فعاليت بوده و تاکنون توانسته است در چندين جشنواره وب و موبايل برگزيده شده و به رتبه هاي خوبي دست پيدا کند. از جمله خدمات اصلي اين وب سايت مي توان به آموزش سئو، مشاوره برندينگ و بازاريابي ديجيتال، رپورتاژ خبري، طراحي فروشگاه اينترنتي، بهينه سازي تجربه کاربري، تبليغات خبري، بازاريابي شبکه هاي اجتماعي و ... اشاره کرد. کاربران مي توانند از مجموعه آموزش هاي سئو اين وب سايت به صورت رايگان استفاده نمايند. جهت آموزش و يادگيري سئو در نوين مي توانيد وارد لينک اين سايت به آدرس https://www.novin.com/ شويد.

بازدید : 12
چهارشنبه 4 خرداد 1401 زمان : 20:53

علت ريزش مو و روش هاي درمان آن

علت ريزش مو چيست؟

طبيعي است که انسان هر روز تعداد مشخصي از موهاي خود را از دست بدهد. اگر ريزش مو قابل توجه باشد مي‌تواند يک عارضه محسوب و باعث نگراني شود. براي علت ريزش مو هم در علم پزشک مدرن و هم در طب سنتي دلايل مختلفي بيان شده است. اگاهي از مهمترين علت هاي ريزش مو مي‌تواند به فرد در پيشگيري و درمان اين عارضه کمک کند.

ريزش مي‌تواند موقت يا دائمي باشد، اگر ريختن مو موقت باشد با يک وقفه ساده در چرخه رشد مو آغاز و سپس موهاي شما معمولاً بدون درمان شروع به رشد مجدد مي‌کنند. اما اگر اين عارضه ادامه پيدا کند و موي جديد رشد پيدا نکند نياز به کشف علت و درمان وجود دارد.

مردان اگرچه بيشتر از خانم‌ها موهاي خود را از دست مي‌دهند اما ريزش و نازک شدن مو علاوه بر مردان در زنان هم به وفور ديده مي‌شود.

علت ريزش مو در افراد

ريزش موي ژنتيکي

ريزش مو در تيروئيد

ريزش مو در اثر مصرف دارو

عفونت هاي پوست سر

تروما؛ علت ريزش مو از ريشه

قند خون بالا

ديابت

لوپوس اريتماتوس سيستميک

ريزش مو در سرطان

ريزش در موي سر به علت شوک جسمي يا عاطفي

استرس و ريزش مو

سوء تغذيه و رژيم غذايي نادرست

کمبود آهن

کمبود روي

عدم تعادل در مصرف ويتامين

علت ريزش مو در زنان

کم پشت شدن موها در زنان مي‌تواند به علت شرايط خاصي که در آن قرار مي‌گيرند مانند بارداري و… باشد. خوشبختانه، روش‌هاي بسياري براي درمان ريزش مو در زنان و مردان نيز وجود دارد؛ البته يافتن راه درمان اين عارضه وابسته به کشف علت ريزش مو است و مي تواند در زنان و مردان علت هاي متفاوتي داشته باشد.

ريزش هورموني مو

ريزش مو بعد از زايمان

مصرف قرص‌هاي ضد بارداري؛

ريزش مو يائسگي

تنبلي تخمدان

آلوپسي کششي

علت ريزش مو در مردان

همانطور که بيان شد علت ريزش شديد مو در مردان مي‌تواند عامل ارثي داشته باشد. علت ريزش مو از وسط سر يا ريزش مو با الگوي مردانه، آلوپسي آندروژيک است. حدود 85 درصد از مردان در سن 50 سالگي دچار نازک شدن شديد مو مي‌شوند. اين اتفاق مي‌تواند در مرداني که زمينه ارثي دارند قبل از 21 سالگي شروع شود. از ديگر دلايل ريزش مو در مردان مي‌توان به سيگار کشيدن، استرس، مصرف داروهاي خاص و بيماري‌هاي خاصي که در بالا نام برديم، اشاره کرد.

تاثير درمان ريزش مو با طب سوزني

درمان ريزش مو با طب سوزني، يک روش درماني کاملا ايمن و بدون استفاده از مواد شيميايي است که امروزه بسيار محبوب شده است.

طب چيني، سابقه طولاني در درمان اين عارضه دارد و اغلب مي‌تواند هم براي جلوگيري از ريزش بيشتر مو و هم براي حمايت از رشد مجدد آن بسيار مفيد باشد. شواهد علمي وجود دارد که طب سوزني به‌عنوان يک درمان موثر براي اين عارضه عمل مي‌کند.

طب سوزني چگونه به درمان ريزش مو کمک مي‌کند؟

طبق فرهنگ سنتي چيني، QI يا چي، به منبع انرژي حياتي در بدن موجودات زنده اشاره مي‌کند. QI در بدن در مسيرهاي خاص جريان پيدا مي‌کند که به اين مسيرها مريدين (meridian) گفته مي‌شود.

در طب چيني براي داشتن موهاي سالم و تغذيه پوست سر به جريان درست «چي» و خون در بدن نياز است.

در صورت عدم تعادل اين جريان در بدن، تغذيه کافي به پوست سر نمي‌رسد و باعث ريزش مو مي‌شود. بنابر اين، درمان ريزش مو با طب سوزني مي‌تواند مفيد باشد و جريان چي و خون را در پوست سر بهبود ببخشد و به رشد مجدد مو کمک کند.

آيا عوارض جانبي مرتبط با طب سوزني وجود دارد؟

اگر طب سوزني توسط يک متخصص ماهر و باتجربه انجام شود، مي‌تواند يک جايگزين مطمئن و موثر براي درمان‌ها و داروهاي مدرن پزشکي باشد.

با اين حال، افراد مختلف پاسخ‌هاي متفاوتي به درمان ريزش مو با طب سوزني نشان مي‌دهند و ممکن است بعد از هر جلسه، عوارض جانبي مختلفي را تجربه کنند؛ عوارضي از جمله خستگي، درد، کبودي و گرفتگي عضلات. خوشبختانه عوارض جانبي، موقت و عموما خفيف هستند. در صورت تداوم يافتن علائم، بهتر است فرد مورد نظر با پزشک صحبت کند.

انواع روش هاي درمان ريزش مو در طب سنتي

توصيه حسين روازاده براي درمان ريزش مو در طب سنتي

توصيه‌هاي زير مي‌تواند سبب درمان ريزش مو ارثي با طب سنتي شود:

استفاده نکردن از شامپو و استفاده از صابون به جاي آن

ايستاده زير دوش بودن سبب ريزش مو مي‌شود، ايستاده زير دوش نبايد استحمام کرد.

پوشاندن سر هنگام دستشويي رفتن

پوشيدن کلاه با جنس نخ، پشم يا نمد

درمان ريزش مو حسين معارفي

استاد حسين معارفي براي درمان ريزش مو در طب سنتي راه‌حل‌هاي زير را پيشنهاد مي‌کنند:

 1. شست‌وشوي موها با سبوس برنج
 2. استفاده کردن از سبوس ترکيبي (برنج + گندم + جو) در رژيم غذايي
 3. استحمام و آميزش با شکم پر يا شکم خالي انجام نشود.
 4. اعتدال در مصرف سرديجات

درمان ريزش مو حکيم تهراني

به‌منظور درمان ريزش مو در طب سنتي، حکيم تهراني موارد زير را بيان کرده‌اند:

براي درمان اين عارضه فرد مي‌تواند با تغيير در برنامه غذايي روزانه خود و حذف کردن برخي از مواد قندي غيرطبيعي مانند شيريني‌هاي طبخ شده در قنادي، انواع شکلات و فست‌فودها و مواد حاوي نگهدارنده به درمان ريزش مو در طب سنتي کمک کند.

استفاده از جوانه‌ها مانند جوانه گندم، انواع سبوس مانند سبوس برنج و مصرف مواد طبيعي از ديگر توصيه‌هاي حکيم تهراني براي درمان اين عارضه است، زيرا موجب تامين يک ويتامين ضروري در بدن مانند ويتامين ب مي‌شوند. ويتامين ب، علاوه بر کنترل استرس در اکسيژن‌رساني و خون‌سازي نقش مهمي را ايفا مي‌کند.

درمان ريزش مو در طب اسلامي و مطابق با روايات

در روايتي از پيامبر (ص) نقل شده که براي درمان ريزش مو به موهايتان حنا بزنيد، چراکه اين کار ديده را جلا مي‌بخشد، مو را مي‌روياند، تن را خوشبو مي‌کند و همسر مرد را آرامش مي‌بخشد.

در روايتي ديگر از امام رضا (ع) نيز نقل شده که: انجير، بوي بد دهان را از بين برده، استخوان‌ها را استحکام مي‌بخشد و مو را مي‌روياند.

امام کاظم (ع) نيز در حديثي براي درمان ريزش مو در طب سنتي و اسلامي مي‌فرمايند: در روز جمعه شست‌وشوي سر با ختمي از سنت است که پوست را نکو مي‌کند و مايه ايمني از سردرد است و روزي را سرشار کرده و فقر را باز مي‌دارد.

http://s.ecmaps.de/r_lbd

https://nowewyrazy.uw.edu.pl/profil/MandyRobe4

https://mindvalley.kl.tis.edu.my/user/melba_luna17

https://ams.ceu.edu/optimal/optimal.php?url=http://zibaclick.com/

http://onlinemanuals.txdot.gov/help/urlstatusgo.html?url=http://zibaclick.com/

https://gitlab.bsc.es/MandyRobe4

https://kwafoo.coe.neu.edu:7788/git/MandyRobe4

https://tcgschool.edu.in/members/mandyrobe4/activity/

http://charma.uprm.edu/twiki/bin/view/Main/MandyRobe4

https://lwccareers.lindsey.edu/profiles/2768233-melba-luna

بازدید : 9
سه شنبه 3 خرداد 1401 زمان : 6:34

خريد محصولات برند Stradivarius استراديواريوس

برند استراديواريوس Stradivarius در سال 1994 توسط خانواده ي تريکل کاتالان در بارسلون اسپانيا با هدف توليد پوشاک براي بانوان جوان شروع به فعاليت کرد. اين برند به طور اختصاصي در حيطه ي توليد لباس و آکسسوري براي بانوان 20 تا 35 سال کار مي کند و محصولات خود را به صورت فست فشن به بازار عرضه مي کند. توليدات اين برند بسيار خلاقانه و نوآورانه مي باشد و با روند صنعت مد همسو است. روند فعاليت استراديواريوس از همان ابتدا با موفقيت چشمگيري همراه بود به گونه اي که در کمتر از يک دهه فعاليت توانست 500 فروشگاه در سراسر جهان افتتحاح کند. سرانجام در سال 1999 اين برند توسط کمپاني اينديتکس که بزرگترين شرکت در صنعت مد است خريداري شد و استراديواريوس قدم در مسير بزرگتري از رشد در صنعت پوشاک گذاشت.

تيم طراحي استراديواريوس متشکل از افرادي است که قدرتمندترين طرح ها را بر روي محصولات پياده مي کنند. در هر فصل اين تيم، انواع لباس ها و آکسسواري ها اعم از کيف و کفش و… را با هدف استقبال از دنياي مد و فشن روانه بازار مي کند. [ شما مي‌توانيد انواع محصولات اين برند را از ليتو استايل خريداري کنيد، با تضمين اصالت و بهترين قيمت ] محصولات براي همه سليقه ها و با کيفيت بسيار بالا توليد مي شوند. و چون نام برند با الهام از ريتم موسيقي انتخاب شده است از اين رو ميخواهد خانم هاي جوان با ريتم زندگي شاد و جذاب باشند.

در حال حاضر استراديواريوس در هر فصل بالاي هزار محصول روانه بازار مي کند. انواع لباس شامل تيشرت، پيراهن، کيف، کفش، زيورآلات و… داراي رنگ ها و طرح هاي بسيار زيبا با کيفيت بالا و قيمت بسيار مناسب، همگي از ويژگي هاي خاص اين برند است. طبق آخرين آمار در سال 2022 کمپاني استراديواريوس با 915 فروشگاه در مارکت 62 کشور در سراسر جهان حضور دارد و با بيش از 10000 کارمند يکي از برندهاي پر جنب و جوش صنعت مد و فشن است.

منبع » Stradivarius

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • بک لینک
 • تردمیل
 • میکروپیگمنتیشن خط چشم در تهران
 • ناصر رسولی
 • تعمیرات تخصصی باتری مای فون
 • طراحی سایت در تهران
 • تجهيزات شبکه و مودم روتر
 • قيمت لب تاب لنوو
 • تجهيزات شبکه و مودم روتر
 • قيمت لب تاب لنوو
 • خريد ام پي جي
 • خريد ام پي جي
 • پرورش بلدرچین
 • ربات اينستاگرام چيست؟
 • buy bitcoin miner
 • پنداريم
 • مانتو عمده
 • نرم افزار مديريت مشتريان
 • نرم افزار مديريت مشتريان
 • موسسه مهاجرتی در شیراز
 • تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان
 • آموزش رايگان سئو سايت
 • موسسه حقوقی
 • تعمير تلويزيون سامسونگ در اصفهان
 • نرده راه پله
 • ايفون اقساط
 • فروش پيانو ياماها با قيمت مناسب - دلشاد موزيک
 • ارسال پیامک به لیست سیاه
 • ارسال پیامک به لیست سیاه
 • دانلود فيلم خارجي
 • اروند خبر
 • سایبان مغازه
 • آموزش کاتلين
 • شارژ کارتريج در تهران را از کجا بخواهيم؟
 • آموزش ساخت سايت مشابه ديجيکالا
 • دوره هاي آموزش برنامه نويسي براي شروع
 • دانلود کتاب English File
 • هيپنوتيزم چيست و چگونه اثر مي کند؟
 • دوربين مداربسته
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • خرید سی پی
 • اپليکيشن فروشگاه ساز رايگان
 • https://konkorium.ir
 • خريد استون
 • صمد ولیزاده هیپنوتیزم
 • بهترين طراح ويلا
 • خريد استون
 • بام ساز مجري سقف شيرواني
 • باغ ايراني
 • تهران گاردن
 • صنعت گستر سامان
 • https://onlineardabil.ir/
 • فروشگاه اينترنتي شهر تلويزيون
 • سيلک فکتوري
 • شرکت اتيه انرژي تلاش
 • بيسکوتي کيک
 • قفسه سوپري
 • ثبت شرکت در قبرس شمالی
 • راشا مگنت
 • هایک ویژن
 • طراحی سایت اصفهان
 • بهترین ترمز دوچرخه
 • خرید اینترنتی نهال گلدانی
 • فروشگاه اينترنتي تاپ فروش
 • END
 • دانلود فیلم
 • هایک ویژن قیمت
 • دانلود رمان
 • لیست قیمت انواع دوربین مدار بسته
 • لیست قیمت انواع دوربین مدار بسته
 • طراحي وب سايت
 • خودروبر امید
 • باغ استور
 • moonzia
 • فروشگاه کتونی
 • اقامت و مهاجرت به کانادا
 • شرکت کارمانیا طب
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 175
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 7
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 10
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 34
 • بازدید ماه : 148
 • بازدید سال : 148
 • بازدید کلی : 4080
 • کدهای اختصاصی