X
تبليغات

تصویر ثابت

خدمات گرمايشي؛ از تعمير آبگرمکن تا تعمير پکيج
loading...
YourAds Here YourAds Here

گردابِ عاشقی

بازدید : 14
پنجشنبه 3 مهر 1399 زمان : 5:54

خدمات گرمايشي؛ از تعمير آبگرمکن تا تعمير پکيج

تعمير آبگرمکن و تعمير پکيج از کارهاييست که بهتر است پيش از سرد شدن هوا انجام دهيم. اگر انتهاي زمستان گذشته پکيج‌تان خراب شد و تعمير پکيج را تا حالا عقب انداخته‌ايد، يا چندان سرمايي نيستيد و تعمير آبگرمکن در صدر کارهاي ضروري‌تان نيست، بهتر است حالا به هر دو رسيدگي کنيد تا هم در زمستان به مشکل نخوريد، و هم دستگاه‌ها دچار عيوب جدي‌تري نشوند. حالا که قصد کمک گرفتن از متخصصان را داريد، بهتر است باقي وسايل خانه را هم بررسي کنيد. ممکن است به تعمير ماشين لباسشويي نيز احتياج داشته باشيد. در ادامه خدمات تعمير آبگرمکن، تعمير پکيج و تعمير ماشين لباسشويي را با يکديگر بررسي مي‌کنيم.

8bkz_a2.jpg

تعمير آبگرمکن

هرکدام از ما تا به حال حداقل يکبار عباراتي مانند تعمير آبگرمکن ديواري بوتان b3315if، تعمير آبگرمکن ديواري بوتان b15، تعمير آبگرمکن ايستاده و... را در اينترنت جستجو کرده‌ايم. دلايل مختلفي مي‌توانند باعث نياز به تعمير آبگرمکن شوند؛ مواردي مانند نشتي گاز، نشتي آب، تغييرات غيرعادي دما و غيره. تعمير آبگرمکن کاري نيست که با مطالعه چند مطلب در مورد آموزش تعمير آبگرمکن ديواري بوتان انجام داد. براي تعمير آبگرمکن ديواري بوتان b3315if و يا مدل‌هاي ديگر بايد شناخت کاملي از اجراي آبگرمکن و نحوه کار آنها داشت. در ادامه 2 دليل رايج براي تعمير آبگرمکن را شرح مي‌دهيم:

گرم نبودن و يا بيش از حد گرم بودن آب از مشکلاتيست که سريعا ما را به فکر تعمير آبگرمکن مي‌اندازد. براي تعمير آبگرمکن در اين حالت، بايد ميزان حرارت لازم براي گرم کردن محيط را به درستي تنظيم کرد. اگر دما به درستي تنظيم شده باشد، اما گرماي آب همچنان کم باشد چه بايد کرد؟ براي تعمير آبگرمکن ايستاده يا زميني در اين صورت بايد سنسور دما و حرارت آب را بررسي کرد. فشار آب ورودي به آبگرمکن نيز بايد کافي باشد تا آب بتواند با حرارت مناسب از آبگرمکن خارج شود.

نشتي آب نيز از دلايل پرتکرار درخواست خدمات تعمير آبگرمکن ديواري بوتان b3115 و... است. اگر با جريان قطره‌هاي آب از قسمت زيرين آبگرمکن و خيس شدن محيط اطراف آن مواجه شديد، بايد سريعا براي تعمير آبگرمکن ايستاده اقدام کنيد. براي تعيين مبدا نشتي و تعمير آبگرمکن ديواري بوتان بايد قسمت‌هايي مانند مبدل حرارتي، پيچ‌هاي مختلف و لوله‌هاي انتقال‌دهنده سيال حرارتي بررسي شوند. رگلاتور آب و ديافراگم آن را نيز بايد به دقت بررسي کرد تا در صورت وجود ترک‌خوردگي به تعمير آبگرمکن پرداخت. اگر آبگرمکن نداريد و از پکيج استفاده مي‌کنيد، در ادامه با تعمير پکيج بهتر آشنا خواهيد شد.

تعمير پکيج

تعمير پکيج به خاطر وجود مدل‌ها و قطعات متعدد کاري حساس و تخصصيست. به دليل قيمت سوخت در کشور ما، پکيج گازي و پکيج گازوئيلي از به پکيج برقي محبوب‌تر هستند. تعمير پکيج بوتان و يا برندهاي ديگر در شرايط متفاوتي ضروري مي‌شود. براي مثال، روشن نشدن دستگاه، گرم نشدن آب، وجود نوسان در درجه حرارت، نمايش ارورهاي مختلف و... همه نياز به تعمير پکيج توسط متخصص دارد. همان‌طور که مي‌بينيد، دلايل تعمير پکيج تا حدودي به دلايل تعمير آبگرمکن شبيه است.

يکي از راه‌هاي جلوگيري از تعمير پکيج، سرويس آن به‌طور منظم است. البته خريداري دستگاه متناسب با نيازهايتان هم در کاهش نياز به تعمير پکيج هم بي‌تاثير نيست. براي اينکه بتوانيد ظرفيت پکيج مورد نيازتان را تخمين بزنيد، فضاي محل مسکوني را در 150 و فضاي کاري را در 100 ضرب کنيد (زيرا ميزان آب گرم مصرفي در دفتر کاري کمتر است). همچنين، براي دو واحد اداري با مصرف آب گرم کم مي‌توان از يک پکيج استفاده کرد، مشروط بر اين که ظرفيت دستگاه جوابگوي مساحت دو واحد باشد.

هزينه تعمير پکيج به مدل دستگاه و مشکل پيش‌آمده براي آن بستگي دارد و با توجه به نرخ اتحاديه تعمير پکيج تعيين مي‌شود. براي مثال، هزينه تعمير پکيج ديواري گازي با هزينه تعمير پکيج ديواري برقي متفاوت است. همچنين، هزينه تعمير پکيج براي برندهاي نيز متفاوت است. نياز و يا عدم نياز به تعويض قطعات نيز هزينه تعمير پکيج را تغيير خواهد داد. البته در مواردي ما در واقع به تعمير پکيج بوتان يا برندهاي ديگر نيازي نداريم، و سرويس پکيج مي‌تواند مشکل را حل کند. حالا که خيال‌تان از بابت گرمايش منزل راحت شد، بهتر است مشکل ساير وسايل برقي خانه را نيز برطرف کنيم.

تعمير ماشين لباسشويي

اگر آموزش تعمير ماشين لباسشويي را نديده‌ايد، کار تعمير ماشين لباسشويي خود را نيز به عهده متخصصان بگذاريد. درصورتي که اهل نگهداري وسايل باشيد، کمتر به تعمير ماشين لباسشويي کنوود، تعمير ماشين لباسشويي پاکشوما، عمير ماشين لباسشويي دوو، تعمير ماشين لباسشويي ال جي و... نياز پيدا خواهيد کرد. خرابي تسمه‌ها و شلنگ‌ها، انسداد فيلترها و مواردي از اين دست با سرويس سالانه دستگاه رفع شده، و مي‌تواند نياز شما به تعمير ماشين لباسشويي را تا حد مناسبي کاهش دهد.

عمده دلايل افراد براي ارتباط با متخصص جهت تعمير ماشين لباسشويي موارد متعددي را شامل مي‌شود. نچرخيدن ديگ ماشين لباسشويي، روشن نشدن دستگاه، برق دادن آن، بسته نشدن درب ماشين لباسشويي يا باز نشدن آن و... تنها برخي از دلايل نياز به تعمير ماشين لباسشويي است.علاوه بر کمک گرفتن از متخصص براي تعمير ماشين لباسشويي، در صورت مشاهده هرگونه مشکل، ترجيحا به استفاده از دستگاه ادامه ندهيد و تا تعمير ماشين لباسشويي کنوود يا ال جي خود صبر کنيد.

هزينه تعمير ماشين لباسشويي نيز با توجه به نوع مشکل آن تعيين مي‌شود. اگر تعميرکار قطعه‌اي را هنگام تعمير ماشين لباسشويي دوو و برندهاي ديگر تعويض کند، قيمت آن نيز به هزينه نهايي اضافه خواهد شد. ايرادات يکسان در برندهاي متفاوت نيز تقريبا يکسان است. براي مثال، رفع مشکل تايمر در تعمير ماشين لباسشويي کنوود با تعمير ماشين لباسشويي دوو معمولا تفاوت ناچيزي با يکديگر دارند. اما مسلما هزينه تعويض قطعه در تعمير ماشين لباسشويي پاکشوما کمتر از هزينه تعويض قطعه تعمير ماشين لباسشويي ال جي خواهد بود.

سخن پاياني

چه به تعمير آبگرمکن و تعمير پکيج نياز داشته باشيد، يا تعمير ماشين لباسشويي و باقي لوازم خانگي، «خدمت از ما» به شما کمک مي‌کند تا فرد موردنظر را براي انجام آن پيدا کنيد. همچنين، مي‌توانيد قيمت کليه خدمات را پيش از نهايي کردن درخواست‌تان از آنها استعلام کنيد. «خدمت از ما» به شما اين امکان را مي‌دهد تا علاوه بر مشاهده اطلاعات تعميرکاران آبگرمکن، پکيج و لوازم خانگي به همراه نظرات مشتريان قبلي، قيمت خدمات را نيز به رايگان از آنها استعلام کنيد. تمام اين موارد شما را قادر خواهد کرد تا بهترين فرد را براي انجام اين خدمات انتخاب کنيد.

منبع: https://courseworks2.columbia.edu/eportfolios/1677/Heating_services

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 109
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 11
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 30
 • بازدید ماه : 76
 • بازدید سال : 1449
 • بازدید کلی : 1814
 • کدهای اختصاصی
  \r\n